Życzenia z okazji urodzin dla księdza Jarka (15.10.2019)

 
 
 

Drogi Księże Jarku

W dniu Twoich   urodzin, pragniemy pośpieszyć z najszczerszymi życzeniami.

Niech dobry Pan, którego Ewangelię z tak niezwykłą miłością niesiesz do wszystkich ludzi poszukujących Boga w całej Europie , wynagradza Ci Twój trud i ciężar krzyża .

Matka Najświętsza, dla której przebyłeś w tym roku kolejne dziesiątki tysięcy  kilometrów, niech wyprasza Ci zdroje łask.

Święci , towarzyszący Ci w tej misyjnej wędrówce po Europie, dla których stałeś się ich swoistym  “Kierowcą” , niechaj nigdy nie opuszczają Cię i towarzyszą aż do ostatniej chwili Twojego posługiwania.

Życzymy Ci,  by wzrastało nadal w tak wielkim tempie grono Twych przyjaciół , życzymy  nade wszystko dużo zdrowia, sił i tego ewangelicznego zapału, którym zapalasz również dusze tych do których posyła Cię Pan . Niech uśmiech i Chrystusowy pokój w Twoich oczach nigdy Cię nie opuszczają .

Przyjmij od nas ten symboliczny kosz czerwonych róż i po góralsku wyśpiewane życzenia .

                                                                                      Redakcje : PadreJarek.pl

                                                                        Vatican Service News

oraz Charbel TV

3 Comments

  1. by Anna Kosecka on 15 października 2019  19:28

    Z szacunkiem i miłością dołączamy się do tych pięknych życzeń

  2. by Katarzyna on 15 października 2019  22:18

    Księże Jarku ze szczerego serca życze księdzu wytrwałości i Bożego blogosławieństwa na dalsze lata posługi,która jest tak ważna i potrzebna tym wszystkim potrzebującym duchowej pomocy ludziom których Pan Bóg nie przez przypadek stawia na księdza drodze. Bóg zapłać za to że i mnie dane było ksiedza poznać⚘⚘⚘ STO LAT TO ZA MAŁO!!

  3. by Alicja Zamczyk on 16 października 2019  12:37

    Księże Jarku, jesteś wzorem kapłańskiego życia, chociaż nigdy cię nie spotkałam, to poprzez takie środki jak internet docierasz do ludzkich serc, ogromna jest moja wdzięczność za Twoją pracę, szczerość, dobroć i prostotę... Urodziny obchodzisz w najpiękniejszym miesiącu w roku, jest to miesiąc Matki Bożej Różańcowej oraz wielu świętych obchodzi wówczas w Kościele swoje wspomnienie... Życzę Ci drogi księże Jarku opieki i wstawiennictwa całego Nieba w wypełnianiu Woli Bożej i dążeniu do świętości. Bóg zapłać. :)

Leave a reply

Your email address will not be published.