Będę teraz tęsknił za niebem (7.05.2020)

 
 
 

W tych dniach w mieście Bari doszło do wydarzenia, które opisuje włoska prasa. 42-letni mężczyzna, który zdaniem lekarzy nie miał szans na wyzdrowienie, wybudził się ze śpiączki po 10 latach .
Pierwsze słowa jakie powiedział po wybudzeniu brzmiały: Zobaczyłem Boga. Prof. Mario Mercone mówił do dziennikarzy: Byłem przy tym pacjencie w ciągu pierwszych 24 godzin po wybudzeniu i on cały czas mi opowiadał: Widziałem raj. Widziałem wielką zieloną łąkę, a na niej ogromne światło, które było coraz większe. Tam nie ma brzydkiej pogody i nie ma smutku. Można tam było spędzać cudownie czas, można było latać. Można żyć na 2 tysiące sposobów. Nikt nie zna głodu, bólu, zimna, upału. Nie ma żadnej tęsknoty – rodziny mogą się spotykać kiedy chcą i przede wszystkim nikt tam nie czyni nic przeciw drugiemu, nie obraża nikogo.
Przebudzonego mężczyznę pytano, czy zobaczył Boga. Odpowiedział: Bóg to dobry Ojciec. Wyglądał jak 50-letni mężczyzna, który rozumiał i był blisko wszystkich. Nie było żadnej hierarchii, Bóg przychodził tak samo do wszystkich. Mogłem zobaczyć tam wszystkich moich najbliższych, którzy zmarli. Teraz będę bardzo tęsknił za niebem.

1 Comment

  1. by Doriska on 7 maja 2020  13:02

    Warto żyć aby prostować ścieżki

Leave a reply

Your email address will not be published.