Była też modlitwa za wstawiennictwem św. Charbela (13.05.2019)

 
 
 

Po Eucharystii ks. Jarosław przewodniczył adoracji Najświętszego Sakramentu, podczas której odmówiono Litanię Loretańską do Matki Bożej. Była też modlitwa za wstawiennictwem św. Charbela z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie oraz namaszczenie olejem przywiezionym z Libanu.

Na zakończenie odśpiewano Apel Maryjny, ks. Jarosław razem z ks. proboszczem pobłogosławili wszystkich relikwiami świętych.

Dzisiaj w Targowisku początek modlitwy dziękczynnej za uratowanie Jana Pawła II oraz katecheza rozpoczną się o godz. 17. Przed godz. 18 odśpiewana zostanie Litania Loretańska, po czym rozpocznie się Msza św. Po niej wszyscy w procesji światła przejdą odmawiając Tajemnice Światła Różańca św. i dziękując Maryi.
Po zakończeniu uroczystości ks. Jarosław z wizerunkiem Matki Bożej Dobrego Początku i relikwiami świętych udać się musi w kierunku Słowacji, gdzie jutro po południu koło Bańskiej Bystrzycy będzie przewodniczył spotkaniu modlitewnemu. Materiał z tego wydarzenia już pojutrze na naszym portalu www.padrejerek.pl.

Leave a reply

Your email address will not be published.