Dwudziesta piąta rocznica święceń kapłańskich księdza Jarka (Vatican Service News – 12.06.2018)

 
 
 

Drogi Jubilacie, nasz księże Jarku

dniu Twojego srebrnego jubileuszu kapłaństwa – dwudziestej piątej  rocznicy Twoich święceń kapłańskich, przyjętych 12 czerwca 1993 roku w katedrze łódzkiej, składamy Ci w imieniu redakcji Vatican Service News, PadreJarek.pl  oraz wszystkich Domów Modlitwy świętego Charbela najserdeczniejsze życzenia.

Życzymy Ci, by dobry Bóg wspierał Cię swoimi łaskami, dodawał sił , by Matka Najświętsza którą tak ukochałeś i święci których “szoferem” zostałeś przepełniali Cię spokojem, miłością i nieprzebranymi pokładami Bożego entuzjazmu. Bądź nadal tak uśmiechnięty i ciepły jakim jesteś do tej chwili.

Sukcesów na niwie misyjnej, ewangelizacyjnej i duszpasterskiej, i dalszych rekordów dla Pana, dla Jego Matki i świętych Charbela , Pio i Jana Pawła II. 

 

 Redakcje

PadreJarek.pl

Vatican Service News 

2 Comments

  1. by Zbigniew Ładziński on 12 czerwca 2018  21:29

    Drogi Księże Jarku.Z okazji 25-lecia ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH życzymy WIELE ŁASK BOŻYCH, OPIEKI MATKI BOŻEJ I ŚWIĘTEGO CHARBELA Agnieszka i Zbyszek Ładziński z rodziną.

  2. by Wiesława Maria Kocambasi on 13 czerwca 2018  00:27

    Kilka minut po Jubileuszu, ale życzenia gorące. W Medziugorju upały więc wieczór jest najlepszy do pisania. Niech Pan Bóg Księdzu błogosławi i umocni na dalsze lata szczególnej ewangelizacji. Dzięki za ciepło i SERCE. Tu w Medziugorju zamawiam Mszę św. w tej intencji prosząc Królową Pokoju o wstawiennictwo i opiekę.

Dodaj komentarz