Dziękuję, że mogłam iść z Wami 23 kilometry… (8.08.2018)

 
 
 

W stronę Jasnej Góry idą pielgrzymi z całego kraju. W minioną niedzielę wyruszyli również z dekanatu Niegowić w parafii Gdów, skąd pochodzi ks. Jarek. Wraz z kapłanami dołączyli do pielgrzymki krakowskiej. W Krakowie wzięli udział w Mszy św. i idąc w ogromnym upale dotarli do Iwanowic.
Niektóre osoby dołączyły do pielgrzymów z Gdowa choć na 1 dzień, jak Ewa Walasik, która nie mogła pójść dalej ze względu na obowiązki zawodowe, duchowo jednak pozostaje z nimi. Wielu pielgrzymuje w sposób duchowy – chorzy, cierpiący, którzy z różnych powodów nie mogą iść z pątnikami. Zapewne słowa, które napisała pani Ewa na Facebooku najlepiej wyrażają pragnienie takiego pielgrzymowania: „Kochani moi Pielgrzymi. Dziękuję, że mogłam iść z Wami 23 kilometry. Tyle rozmów, wzruszeń… Łzy płynęły, gdy Was opuszczałam. Zostawiałam Was tylko ciałem, ale duchem pozostałam z Wami w szczególnej łączności modlitewnej”.

 

Modlimy się na różańcu w naszych i powierzonych nam intencjach

Gepostet von Parafia Narodzenia NMP w Gdowie am Dienstag, 7. August 2018

Wspierajmy pielgrzymów naszą modlitwą. Ks. Jarosław poleci ich wszystkich również św. Charbelowi podczas Mszy św. dzisiaj o godz. 19 w kościele św. Marka w Graganano koło Pompei gdzie znajduje się figura świętego pustelnika.

Leave a reply

Your email address will not be published.