Dzień ze św. Janem Pawłem II i św. Charbelem 22.10.2021

 
 
 

Dziś w parafii pw. Matki Bożej Wniebowziętej i św. Charbela we Florencji koło Iłży przeżywamy szczególny dzień. Jest to dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Pawła II, poświęcony także – jak co miesiąc – św. Charbelowi. W Godzinie Miłosierdzia odmawiać będziemy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a godz. 18 rozpocznie się Msza św., a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia, a także modlitwą z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie.
Ze szczególnie wielką czcią pragniemy dzisiaj modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Charbela. Bardzo serdecznie zapraszamy na Eucharystię i adorację Najświętszego Sakramentu.
Członkowie naszej rodziny Domów Modlitwy św. Charbela przybędą na nabożeństwo i pozostaną aż do soboty rano, ponieważ postanowili całą noc adorować Najświętszy Sakrament w pustelni, w celi św. Charbela. Dzisiaj podejmujemy intencje ekspiacji wynagradzającą za wszelkie profanacje, a zwłaszcza w ostatnim czasie – profanację Krzyża Świętego.
W nabożeństwie uczestniczyć będą również Włosi z jednego z Domów Modlitwy. Podczas dzisiejszego spotkania modlitewnego Antonella złoży świadectwo swego uzdrowienia i głębokiej wiary, która sprawiła, że przetrwała wszystkie próby cierpienia.
Święty Janie Pawle II, Święty Charbelu – módlcie się za nami!

Leave a reply

Your email address will not be published.