Jedenasty dzień Pielgrzymki księdza Jarka – za Domy Modlitwy świętego Charbela 13.04.2018

 
 
 

Dzień dzisiejszy jest już ostatnim dniem wielkich pielgrzymich trudów księdza Jarka. Wczorajsza intencja zamknęła “tajemnice bolesne” . Wczorajszy etap , jak ocenia ksiądz Jarek był najtrudniejszym do przebycia z wielu powodów , dlatego tę “awarię wózka ” można potraktować jako sygnał od Maryi – odpocznij bo będziesz potrzebował jeszcze wiele sił by dojść do końca etapu.

Dlatego pełni nadziei rozpoczynamy dzień w którym będziemy rozważali  ” tajemnice chwalebne”. Wierzymy bowiem że podjęta przez księdza Jarka intencja dnia dzisiejszego znowu doda Mu wielu sił i dotrze do finału ostatniego etapu, do tronu Królowej Polski, Matki Bożej Jasnogórskiej .

Intencją dnia jesteście Wy , Siostry i Bracia z naszej Rodziny Domów Modlitwy Świętego Charbela założonych i pobłogosławionych przez księdza Jarka na całym świecie . Ksiądz Jarek pokonując kolejne metry będzie modlił się za każdy Dom , za Wasze Rodziny , za Wasze Dzieci. Będzie wypraszał łaskę zdrowia i głębokiej wiary dla wszystkich członków Domów Świętego Charbela . Ksiądz Jarek chce w dzisiejszej intencji zanieść wraz z Maryją z Niegowici zanieść na Jasną Górę tych wszystkich, którzy są Jego prawdziwymi i oddanymi przyjaciółmi. Myśli tutaj zarówno o przyjaciołach w sutannach, habitach jak również przyjaciołach  świeckich, które tak bardzo szanuje i kocha.

Prosimy o wspólną sobotnią modlitwę . Niech Wasza modlitwa unosi , jak na skrzydłach anioła, księdza Jarka  by miał siłę wytrwać fizycznie przy Maryi pielgrzymującej z Niegowici na Jasną Górę . To już ostatnie kilometry.

Meldujcie swoją obecność,  wpisując się w komentarz poniżej . Piszcie z którego Domu Modlitwy jesteście. Pokażmy światu jak bardzo kochamy się jako Rodzina Domów Świętego Charbela .

Program Jedenastego – ostatniego  dnia Pielgrzymki

10.00 Rozpoczęcie ostatniego etapu – wyjście z placu przed świątynią p.w. świętego Stanisława biskupa i męczennika w Częstochowie.

12.00 ( Transmisja na żywo) spotkanie na modlitwie Regina Coeli przy katedrze Częstochowskiej (bazylika archikatedralna świętej Rodziny przy ul. Krakowskiej 15) . Po modlitwie i spotkaniu z przedstawicielami Domów Modlitwy świętego Charbela wspólny wymarsz w kierunku Jasnej Góry . Zatrzymanie się na modlitwę przy Kurii Arcybiskupiej, następnie przejście na Jasną Górę . 

15.00 – (Transmisja na żywo ) uroczysta Msza święta dziękczynna na zakończenie Pielgrzymki Pokutno- Dziękczynno – Błagalnej . 

3 Comments

 1. by Alicja DM63 on 14 kwietnia 2018  09:10

  Bogu niech będą dzięki za łaskę tych wyjątkowych rekolekcji w drodze.Jestem szczęśliwa, że pomimo ciężkiej choroby mogłam uczestniczyć w prawie każdym wejściu na żywo.Czułam w tym czasie szczególną obecność Maryi i dziękuję Trójcy Przenajświętszej wraz z Maryją i Wszystkimi Świętymi za ks.Jarosława, który poprzez przykład pokazał nam jak otwierać swoje serce na innych.Pokazał również jak budować relację z Maryją naszą Matką.Pokazał też jak radzić sobie w trudnych chwilach.Dziękuję również Bogu za Milenę i Beatę dzięki którym mieliśmy możliwość transmisji .Dzisiaj również jak w każdym dniu pielgrzymki stoję w gotowości modlitewnej bo kochani szkoda czasu, który tak szybko ucieka.W sposób duchowy chwytam wózek i ciągnę wraz z Maryją do Maryi i dla Maryi.Niech każdy mój duchowy krok będzie przebłaganiem,dziękczynieniem i uwielbieniem Boga za moje życie ,moją rodzinę i wszystkich, których Bóg postawił na mojej drodze.Dzisiaj jedna modlitwa przychodzi mi na myśl.
  "CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI ŚWIĘTEMU.AMEN".Jestem tuż obok.Alicja DM63

 2. by Robert on 14 kwietnia 2018  11:57

  Melduję się; dziękuję (również realizatorkom) i... już zasmucam, że zabraknie tej obecności (na żywo) Księdza w Internecie.

 3. by Kasia on 14 kwietnia 2018  20:41

  gratulacje, cieszę się że się udało

Dodaj komentarz