Dziewiąty dzień Pielgrzymki księdza Jarka – Panie przyprowadź ich do siebie

 
 
 

Dziewiąty dzień , to tak trochę jak zakończenie Nowenny, z tym , że ta jest szczególną bo pielgrzymkową . Trwającą nie dziewięć ale jedenaście dni. Maryjo , kiedy z drżeniem serca pisałem wczoraj apel byśmy wszyscy modlili się w intencji księdza Jarka, wiedziałem i wierzyłem, że nade wszystko Ty Matko odpowiesz na nasz apel. No i stał się cud !!! O poranku, kiedy ksiądz Jarek witał się z wszystkimi , widzieliśmy jego entuzjazm i Twoje – Najświętsza Matko działanie. Ból minął na tyle ,że przeszedł kolejny etap i wierzymy , że pozwolisz Mu przyjść na swoją Świętą i Jasną Górę .

Dzisiejszy etap doprowadzi nas niemal na przedmieścia Częstochowy.

Intencją dnia jest ofiarowanie trudu pielgrzymiego i wszystkich modlitw za tych , którzy odeszli od Pana Boga, którzy się odwrócili od Ewangelii , od Chrystusa, od krzyża. Prosić będziemy również o łaskę dla tych , którzy swym złym postępowaniem doprowadzili tych ludzi do utraty wiary. Ksiądz Jarek błaga Boga  o litość również  dla kapłanów , którzy gorsząc  poprzez zły przykład, fałszywe świadectwo doprowadzili ludzi do utraty wiary.  Modlimy się wraz z księdzem Jarkiem by pogubieni w wierze , idący przez “ciemną dolinę” swego duchowego życia nie trafiali do sekt , które zamiast Ewangelii nakarmią ich duchową trucizną . Upadnijmy krzyżem przed Bogiem , przed Matką Najświętszą , prosząc by każda z zaginionych owieczek odnalazła drogę powrotu do Boga. 

Przepuść Panie , przepuść ludowi swojemu i nie bądź zagniewany na wieki 

Program Dziewiątego dnia Pielgrzymki 12 kwietnia 2018 r.

8.30 – Msza święta przebłagalna na rozpoczęcie dnia – transmisja na żywo 

12.00 – Modlitwa Maryja Regina Coeli  – Królowo Nieba Wesel się z krótką katechezą

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego  z nauką 

20.00 – Panience swej piosenkę na dobranoc, zaśpiewać chcę w ostatnią chwilę dnia – apel Maryjny.

Plan trasy dziewiątego etapu 13 km

 

3 Comments

  1. by Alicja Jaworska on 12 kwietnia 2018  08:23

    Niech Pan blogoslawi i strzeze, niech wyslucha pokorne prosby i przyjmie trud pielgrzymowania

  2. by Anna on 12 kwietnia 2018  21:47

    Matko Najświętsza miej w swojej opiece ks.Jarka w jutrzejszym dniu.Okryj go swoim płaszczem.

  3. by Bogumila Bartocha on 12 kwietnia 2018  22:05

    Drogi Ksieze Jarku-jestes Wyjatkowy.Dziekujemy Ci za kazda odprawiona Msze sw.,kazde Twoje slowo,kazdy twoj pielgrzymi krok i trud jakiego sie podjales.Tak bardzo starasz sie abysmy jeszcze gorecej kochali Maryje.codziennie idziemy z Toba,sluchamy transmisji,wspieramy Cie calym sercem i goraco sie za Ciebie modlimy.B.i A. DM 157

Dodaj komentarz