Gość studia otwartego w Medjugorie – ks. Paolo Cecere (10.11.2017)

 
 
 

Dziękujmy Bogu – ksiądz Jarek szczęśliwie dotarł do Italii. Dzisiaj przewodniczył będzie modlitwie, Mszy św. oraz adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienia i uwolnienia w jednej z parafii na północy Włoch, niedaleko Bergamo.
Na naszym portalu pragniemy jeszcze powrócić do Medjugorie, gdzie ks. Jarosław zrealizował podczas ostatniego pobytu ciekawe rozmowy przed kościołem św. Jakuba. Jak sam mówi, było to studio otwarte. Wśród zaproszonych gości znalazł się również znany wielu Polakom ks. Paolo Cecere z Castellammare di Stabia, z którym ks. Jarek przyjaźni się od kilku lat. Ks. Paolo kilka razy był w Polsce wraz z ks. Jarosławem – do kilkudziesięciu parafii przywieźli razem relikwie św. o. Pio. – jego habit oraz bandaże, na których pozostała krew świętego. Miał wiele razy sposobność rozmawiania ze św. o. Pio. Kilka razy korzystał u niego z sakramentu Pokuty. Św. o. Pio przepowiedział mu, że będzie księdzem.
Ks. Cecere w tym roku obchodził 60-lecie kapłaństwa. Będąc na emeryturze jeździ po sanktuariach maryjnych Europy, zatrzymuje się w nich na pewien czas, aby tam spowiadać. Przypadek sprawił, że spotkali się z ks. Jarkiem w Medjugorie. Rozmowa została zarejestrowana na kilka dni przed śmiercią Taty ks. Jarosława. – Pamiętajmy w modlitwie o ks. Paolo Cecere – prosi ks. Jarek.
(oprac. BRS)

 

Dodaj komentarz