Jak namalować wizerunek Jezusa w swoim sercu (16.05.2019)

 
 
 

Po nabożeństwie majowym w pilźnieńskim sanktuarium rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył ks. Jarosław. Pomimo deszczowej pogody i chłodu świątynia była wypełnione wiernymi, którzy przybyli także z sąsiednich miejscowości. W kazaniu ks. Jarosław „namalował” przepiękny wizerunek Jezusa i zachęcił wszystkich, by stali się w życiu Jego malarzami w swoich sercach. W jaki sposób – posłuchajmy.

Po Komunii św. o. przeor karmelitów – ks. dr Piotr Spiller bardzo serdecznie podziękował ks. Jarosławowi za przybycie.

Po Mszy św. rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu. Przepraszano Pana Jezusa i Matkę Bożą za obrazę – ostatnio Jej wizerunku Jasnogórskiego. Przepraszano za profanacje miejsc kultu, świątyń a przede wszystkim Najświętszego Ciała Pana Jezusa i Krwi Przenajświętszej. Przepraszano również za świętokradzkie Komunie św. przyjęte w grzechu ciężkim, za niewinnie przelewaną krew w wielu wojnach oraz zabijanie nienarodzonych. Był również moment ciszy na przeproszenie za osobiste zniewagi i grzechy.
Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem i modlitwie z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie ks. Jarosław jak zawsze pobłogosławił każdego olejem z Annaya i zachęcił do odmawiania nowenny do św. Charbela.
Na zakończenie spotkania modlitewnego odśpiewano Apel Maryjny. Modlitwy trwały w sumie ponad 3 godziny.

Leave a reply

Your email address will not be published.