Jedna z katechez – o zagrożeniach płynących z okultyzmu i magii 16.05.2022

 
 
 

W niedzielę zakończyły się rekolekcje prowadzone przez ks. Jarosława w Terra Bergamasca. Uczestniczyli w nich członkowie Rodziny Domów Modlitwy św. Charbela i czciciele świętego pustelnika, a także osoby należące do naszej grupy w parafii – Promienie św. Charbela. Udział w rekolekcjach wzięło nadspodziewanie wiele osób nie tylko z północy Włoch, ale i z innych regionów.
Rekolekcje rozpoczęły się w sobotę modlitwą do Bożego Miłosierdzia i hymnem do Ducha Świętego. Było wiele nauk i nabożeństw, m.in. majowe i różańcowe, które prowadzili członkowie Rodziny Domów Modlitwy św. Charbela. W sobotę wieczorem ks. Jarosław poprowadził adorację i nabożeństwo o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem św. Charbela i Jana Pawła II. Była też modlitwa z prośbą do Pana Jezusa o uwolnienie nie tylko z wielu udręczeń przez szatana, ale i nad tymi, którzy są wręcz opętani. Takie osoby były również na rekolekcjach.
W sobotę o północy rozpoczęła się modlitwa ekspiacyjna – wielu uczestników na znak uniżenia przed Bogiem i błagania położyło się na posadzce z rozłożonymi rękoma.
W niedzielę przed śniadaniem odmówiono Jutrznię. Później ks. Jarosław wygłosił w auli św. Józefa katechezę o zagrożeniach płynących z okultyzmu i magii. Świadectwo złożył również osoby, które przeżywają obecnie trudny okres, gdyż same zostały dotknięte opętaniem. Ks. Jarosław modlił się nad nimi – pomimo manifestacji szatańskiej nie przerywano modlitwy, po pewnym czasie osoba wracała do pełnej równowagi duchowej. Na koniec ks. Jarosław udzielił błogosławieństwa krzyżem misyjnym. Podczas dwudniowego modlitewnego spotkania panował duch wielkiej życzliwości i miłości. Kolejne rekolekcje w październiku.
Wczoraj późną nocą ks. Jarosław wrócił do Rossano Veneto, gdzie o 18. 30 sprawował Mszę św. w języku włoskim.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tych pięknych dni.

Leave a reply

Your email address will not be published.