Jezus codziennie czyni cuda…

 
 
 

Pan Jezus wciąż obdarza nas swoimi łaskami, każdego dnia czyni cuda. Mamy na to wiele dowodów w naszym życiu, codziennie na nowo zachwyca nas działanie Boże.

Wczoraj otrzymaliśmy takie krótkie świadectwo – list. Uwielbiajmy Boga za to.

Szczęść Boże!

Nazywam się Tomasz i dane było poznać księdza w Płońsku kiedy to ksiądz przywiózł relikwie Jana Pawła II. Otóż, wtedy podeszliśmy do księdza z małżonką aby otrzymać błogosławieństwo relikwiami Jana Pawła II aby dane nam było mieć potomstwo. Wcześniej wiele lat wszelkie próby kończyły się niestety niepowodzeniem. Dokładnie kilka miesięcy po modlitwie księdza nad naszymi głowami z wstawiennictwem Jana Pawła II żona zaszła w ciążę i teraz jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Karolek ma już rok i 9 miesięcy. Ale to nie wszystko… Małżonka jest właśnie w ciąży z drugim dzieckiem 🙂

Właśnie wybieramy się w pielgrzymkę do Rzymu do grobu Jana Pawła II aby osobiście podziękować za ten wielki dar jakim jest dla nas potomstwo. I tutaj mam pytanko: czy ksiądz będzie dostępny aby się spotkać z księdzem w Rzymie w dniach 05-08 wrześnie tego roku? Bylibyśmy ogromnie wdzięczni… I może ksiądz podpowiedziałby gdzie można niedrogo przenocować w Rymie w tych dniach i w jakiej części Rzymu?

Z góry ogromne dzięki za wszelkie informacje!

Dziękujemy bardzo i Szczęść Boże!
Tomasz, Anna i Karolek z Płońska

Leave a reply

Your email address will not be published.