Komunikat ks. Jarka (17.03.2018)

 
 
 

Ks. Jarosław prosi, szczególnie wszystkich  z rodziny Domów Modlitwy św. Charbela i wszystkich chętnych, aby jutro (w niedzielę) przed lub po Mszy św. w świątyni przed Najświętszym Sakramentem każdy odmówił przynajmniej dziesiątek różańca Tajemnic Bolesnych, a o godzinie 15 w jedności Koronkę do Bożego Miłosierdzia w duchu przebłagania za profanacje Najświętszego Sakramentu w różnych miejscach na świecie, W szczególności módlmy się przepraszając za profanację Eucharystii, do jakiej doszło w nocy z 16 na 17 marca w kościele w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szklarskiej Porębie. 27-letnia kobieta przez okno dostała się do zakrystii, dotarła do tabernakulum i spaliła znajdujące się tam konsekrowane Hostie. Dzięki zamontowanemu w kościele monitoringowi udało się powiadomić policję i straż pożarną, gdy sprawczyni była jeszcze w środku. Policjanci zatrzymali ją i osadzili w areszcie. Biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski wydał komunikat wzywający do ekspiacji. Kościół zostanie zamknięty aż do obrzędu publicznego przebłagania za grzech znieważenia jutro (18 marca) o godz. 9.
Ks. Jarosław podkreśla, jak wielkie i widoczne jest tu działanie szatańskie; przypomnijmy, że przecież w Legnicy niedawno wydarzył się cud eucharystyczny.

3 Comments

  1. by Maria Rozumska on 18 marca 2018  00:24

    Panie Boźe przebacz zmiłuj się nad nami ❤

  2. by Zdzislawa Jozwiak on 23 marca 2018  19:17

    Boźe nie poczytaj jej tego grzechu,nikt nie przekazał ej źe to przeenajświetsze ciało Chrystusa,Boźe ześlij Ducha Swego i umocnij ją w wierze...Jezu Ufam Tobie....Amen.

Dodaj komentarz