Krzyż przez Polskę (1.07.2020)

 
 
 

Często narzekamy na młodych, że nie pojmują tego czasu, w którym przyszło nam żyć, że brakuje im wiary. Jednakże spoglądając na pewne ich indywidualne inicjatywy można zmienić zdanie. Wczoraj w mediach społecznościowych mogliśmy zobaczyć niesamowite świadectwo wiary młodego człowieka – chyba każdy pomyślał, że świat wciąż istnieje, bo ktoś błaga Boga o przebaczenie tak, jak on.
Młody człowiek idzie znad morza przez cała Polskę dźwigając krzyż, aby ludzie otworzyli swe serca jeden na drugiego. Chce uczynić znak krzyża przez nasz kraj, dlatego trasa pielgrzymki prowadzi znad Bałtyku pod Giewont, następnie do Gniezna, a stamtąd do Sokółki. Korzystając z profilu Wojciecha Wituka możemy dowiedzieć się więcej o tej pięknej modlitwie błagalnej do Boga.


Przypominamy, że dzisiaj o godz. 15 ks. Jarosław poprowadzi Koronkę do Bożego Miłosierdzia ze szczególnego miejsca, jakim jest Trevignano Romano. Msza św. będzie transmitowana jak zawsze na portalu padrejarek.pl i kanale CharbelTV w języku włoskim o godz. 19.30, a o 20.15 – po polsku. Zapraszamy.

Leave a reply

Your email address will not be published.