Ks. Jarek w nowym miejscu (24.03.2020)

 
 
 

Ks. Jarosław opuścił Kraków ze względu na ograniczenia związane z przemieszczaniem się; od dziś będzie w miejscu, gdzie pragnie wybudować kaplicę dla Matki Bożej, aby tam oddać Jej cześć prosząc: Maryjo, chroń nas od wszelkich niebezpieczeństw, epidemii. Tam też ma zamiar przyjść z Pompei z obrazem Maryi, gdy tylko zaplanowana pielgrzymka stanie się możliwa. Wówczas w kaplicy zostanie umieszczony wizerunek Matki Bożej – jak Ją nazywamy – Dobrego Początku. By ten początek po epidemii był naprawdę czasem bez większych problemów.
Pewna rodzina udostępniła za darmo ks. Jarosławowi przyczepę kempingową, którą przygotował do podróży. Gdy tylko skończy się epidemia, pojedzie z nią do Pompejów, by – jak żartuje – ci, którzy zechcą z nim iść – mogli jechać do Polski.

Dzisiaj, poprzez portal padrejarek.pl lub kanał CharbelTV na YouTubie będziemy łączyć się na żywo – o godz. 15, by odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia, o 20 na Mszę św. i o 20.45 nabożeństwo eucharystyczne. Podczas Mszy św. będziemy konsekrować nasze serca Jezusowi i Matce Najświętszej.

Leave a reply

Your email address will not be published.