Ks. Jarosław zaprasza na wspólną modlitwę z Rzymu o godz. 15 12.01.2022.

 
 
 

Przez ostatnie dwa dni ks. Jarosław przebywał na południu Włoch kolo Neapolu. Wczoraj cały dzień odwiedzał rodziny, odpowiadając na ich prośby o pobłogosławienie domów. Nie mógł jednak pójść do wszystkich, ponieważ niektórzy zachorowali w ostatnim czasie. Tak się złożyło, że wczoraj błogosławił rodziny lekarzy i adwokatów. W ostatnim domu, z którego widać panoramę miasta Castellammare di Stabia i Zatoki Neapolitańskiej, pobłogosławił wszystkich mieszkańców tego terenu i prosił Boga o opiekę nad nimi.

Dzisiaj ks. Jarosław jedzie na północ Włoch – zatrzyma się na modlitwie w Bazylice św. Piotra, również przy grobie św. Jana Pawła II. O godz. 15 zaprasza na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia z Rzymu po polsku i po włosku. Po tej modlitwie odprawi Mszę św. w języku włoskim.
Jutro, już w Rossano Veneto, w kaplicy Katolickiego Kościoła Narodowego pw. św. Antoniego będzie o godz. 18.30 Msza św., a po niej adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w intencji pokoju, zachowania od nieszczęść i zakończenia pandemii. Będzie też modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie – nabożeństwo rozpocznie się o 19.30. Będziemy się modlić szczególnie -jak w każdy czwartek – w intencji kapłanów, nowych powołań do kapłaństwa i diakonatu we wspólnocie KKN, zwłaszcza za Moreno, który we Włoszech odpowiedział na zaproszenie Pana Jezusa.

Leave a reply

Your email address will not be published.