Ku czci św. Charbela 23.11. 2021

 
 
 

Wczorajsze uroczystości we Florencji jak zawsze miały charakter bardzo podniosły. Pomimo pandemii przybyli na nie członkowie rodziny Domów Modlitwy św. Charbela i indywidualni pielgrzymi z różnych miejscowości – m.in. Radomia, Kraśnika, Częstochowy i pobliskich wsi i miasteczek oraz z trzech regionów Włoch. Mszy św. przewodniczył i wygłosił kazanie ks. Jarosław. Po Eucharystii jak zwykle odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem oraz adoracja z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Wczoraj modlono się szczególnie o pokój na świecie i w naszej ojczyźnie. Członkowie jednego z DM św. Charbela przez 27 godzin adorowali w tych intencjach Pana Jezusa. Po tej modlitwie wszyscy mówili, że naprawdę jest ciężko wytrwać, ale po tym spotkaniu z Jezusem w sercu rodzi się ogromna radość i pokój, co sprawia, że chce się tam wracać.
Ks. kustosz Jarosław już zaprasza na uroczystość 22 grudnia; jak zawsze rozpoczną się one Mszą św. o godz. 18., a po niej odbędzie się i adoracja z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie.

Leave a reply

Your email address will not be published.