Modlitewne spotkanie nad Adriatykiem (8.06.2018)

 
 
 

Ks. Jarosław wczoraj przed południem pojechał do miejscowości Cattolica nad Adriatykiem, blisko Rimini. Modlitwy w kościele św. Antoniego rozpoczęły się Koronką do Bożego Miłosierdzia i godzinną katechezą na temat Bożego Miłosierdzia. Później ks. Jarek rozpoczął spowiedź, z której skorzystało bardzo wielu wiernych. W tym czasie w kościele odmawiano Różaniec.
Po zakończeniu spowiedzi ks. Jarosław odprawił Mszę św., a po niej – jak zawsze – odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu z odmówieniem Litanii do Serca Jezusowego. Modlono się też o uzdrowienie i uwolnienie przez wstawiennictwo św. Charbela, którego olejem ks. Jarek pobłogosławił wszystkich obecnych.

W modlitewnym spotkaniu uczestniczyli m.in. członkowie Domów Modlitwy św. Charbela z Cattoliki i Pesaro.
Ojciec Claudio, proboszcz parafii bardzo serdecznie zaprosił ks. Jarka, aby powrócił do parafii, dlatego wspólnie zakomunikowali wiernym, że 13, 14 i 15 sierpnia ks. Jarosław poprowadzi triduum modlitewne z związku z uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Na te 3 dni modlitwy przywiezie kopię obrazu Matki Bożej z Niegowici. Ta wiadomość bardzo ucieszyła obecnych.

Dodaj komentarz