Modlitwa na Jasnej Górze (5.11.2017)

 
 
 

W sobotę wieczorem ks. Jarosław uczestniczył w Apelu Maryjnym na Jasnej Górze. Dziś przed południem w częstochowskim sanktuarium było mnóstwo osób, m.in. pielgrzymka kolejarzy z Polski. Dla nich Mszę św. na jasnogórskich wałach odprawił abp. Marek Jędraszewski, metropolita krakowski. W zakrystii sanktuarium ks. Jarosław miał możliwość poprosić go o modlitwę w intencji zmarłego Taty.
Ks. Jarosław sprawował Mszę św. w Kaplicy Różańcowej na Jasnej Górze. Modlił się również przed cudownym obrazem Matki Bożej za swojego Tatę, a także w intencji zmarłych, którzy należeli do Domów Modlitwy św. Charbela i za zmarłych z „charbelowskich” rodzin. Zaprosił też wszystkich jeszcze raz do Częstochowy na coroczne rekolekcje, które rozpoczną się w piątek 1 grudnia modlitwą i Mszą św. przed cudownym wizerunkiem Matki Bożej. Eucharystii w Kaplicy Cudownego Obrazu o godz. 16.45 będzie przewodniczył ks. Jarosław. Będzie to Msza św., podczas której wspomnimy w modlitwie zmarłych rodziców ks. Jarka. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dzisiejszej Eucharystii.

1 Comment

  1. by Anna on 5 listopada 2017  18:19

    Szkoda że nie wiedzieliśmy wcześniej że będziesz Ojcze Jarosławie na Jasnej Górze uczestniczylibyśmy w dniu dzisiejszym razem z Księdzem na Mszy w Kaplicy Różańcowej, jesteśmy mieszkankami Częstochowy i okolic. Uczestniczyliśmy w sobotę na Mszy św, w Kaplicy Różańcowej o godzinie 15,30 kiedy w Niegowici odbywał się pogrzeb pana Włodzimierza.

Dodaj komentarz