Modlitwa przy grobie św. Jana Pawła II 12.01.2022

 
 
 

W drodze z Neapolu na północ Włoch, ks. Jarosław dotarł dziś w gadzinach południowych do Rzymu. Pierwsze kroki skierował do Bazyliki św. Piotra. – Mogłem dłużej pomodlić się przy grobie św. Jana Pawła II, zawierzając jego wstawiennictwu siebie, naszych biskupów Adama i Andrzeja, wszystkich kapłanów, a także tych, których spotkałem, spotykam czy spotkam w niedawno rozpoczętym roku 2022 – mówi ks. Jarosław.
Nie było tam wielu ludzi, ale spotkał młodych narzeczonych z Krakowa, którym udzielił błogosławieństwa – krakowianie odwdzięczyli się filmując modlitwę, którą wypowiedział przy grobie św. Jana Pawła II.


Po południu o godz. 15 była też wspólna Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. w języku włoskim.
W Rzymie jest ciepło, bo prawie 12 st. C, ale wietrznie. Szkoda tylko, że przy pięknej pogodzie wszyscy znów chodzą z maskami na twarzy.
Ks. Jarosław zawsze w podróży ma przy sobie relikwie św. Charbela i Jana Pawła. Na autostradzie często udziela ręką błogosławieństwa przejeżdżającym – mówi, że dziś trzeba bardzo wiele błogosławić, by ludzie wytrwali w wierze i dobru i mogli powrócić do Boga. Tak będzie i teraz w drodze do Polski.

Leave a reply

Your email address will not be published.