Modlitwa w Belgii, Luksemburgu, Holandii… (7.10.2019)

 
 
 

Jak już informowaliśmy, ks. Jarosław zakończył rekolekcje w Ciney. Udając się z Belgii do Luksemburga pragnął wszystkich serdecznie pozdrowić i prosić o modlitwę w intencji Ojca św. i rozpoczętego synodu.

W najbliższy czwartek ks. Jarek pojedzie do Holandii. W Amsterdamie o godz. 15 będzie przewodniczył Koronce do Bożego Miłosierdzia oraz Mszy św. – W tej Eucharystii będziemy modlić się w wielu intencjach – za żywych i zmarłych, przede wszystkim za pośrednictwem Matki Bożej, która tam się objawiła w 1944 roku. Będziemy się też modlić za biskupa Stanisława Stolarika, który jest wielkim propagatorem tego miejsca maryjnego – mówi ks. Jarosław. -Dziesiątego dnia miesiąca obejmiemy modlitwą również tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej, na 3 dni przed wyborami będziemy się też modlić w intencji naszej ojczyzny prosząc, aby Matka Boża miała nasz kraj w opiece i aby Polacy dokonali wyboru zgodnie z sumieniem.
Ks. Jarosław będąc w krajach Beneluksu odwiedza tamtejsze Domy Modlitwy św. Charbela. Był m.in. niedaleko Ciney u pani Agnieszki, prowadzącej dom nr 344. Pani Agnieszka jest Polką, jej mąż Belgiem; w ich domu modlą się Belgowie.

Ks. Jarek będzie też w kolejnych Domy Modlitwy – m.in. w Luksemburgu. Spotkania te mają na celu umocnienie duchowe oraz podtrzymanie rodzinnych więzi – jesteśmy już bardzo dużą rodziną w całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych. To, że te domy modlitewne naprawdę funkcjonują, jest największym znakiem Bożego działania. Wiele osób na poważnie zaangażowało się w tworzenie i działalność Domów Modlitwy, a dzisiaj Katolickiego Stowarzyszenia Rodziny Domów Modlitwy św. Charbela.
Zapraszamy do obejrzenia naszych relacji.

Leave a reply

Your email address will not be published.