Modlitwy w Ludwigshafen

 
 
 

Poranek w Ludwigshafen

Kościół św. Franciszka z Asyżu i miasto

.

Relikwie św. O. Pio wcześniej wyjęte z auta aby uroczyście wprowadzić je podczas rozpoczęcia Mszy św.

.

O godzinie 18.00 rozpoczęła się modlitwa różańcowa. Ksiądz Jarek i ojcowie franciszkanie polecają Panu Jezusowi w  Najświętszym Sakramencie  wszystkie przesłane intencje i wspólnie z wiernymi modlą się przez wstawiennictwo świętych: O.Pio, O. Charbela i Jana Pawła II.

.

Różaniec odmawiano w różnych językach

.

O godzinie 19-ej uroczyście wprowadzono relikwie św. O. Pio do kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu i rozpoczęto Mszę św. koncelebrowaną. Mszy św. przewodniczy o. proboszcz, kazanie wygłosił ks. Jarosław.

.

.

.

.

.

Po Mszy św. ks. Jarek poprowadził nabożeństwo uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Przez wstawiennictwo świętego O. Pio oraz św. Charbela i św. Jana Pawła II. Ksiądz polecał i prosił za wszystkimi, którzy przekazali swoje prośby, za zgromadzonymi w świątyni i ich rodzinami i bliskimi. Wspólnie z kapłanami tej parafii modlił się o większą wiarę, nadzieję i miłość dla każdego z nas.

Wieczór ze św. O.Pio i św. Charbelem zakończył się błogosławieństwem indywidualnym udzielonym przez wszystkich księży. Kapłani błogosławili używając oleju św. Charbela, który ks. Jarosław przywiózł z Libanu.

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.