Nad jeziorem Garda 21.05.2022

 
 
 

Z Mediolanu ks. Jarosław udał się w drodze misyjnej – jak określa swą podróż – do miejscowości Castelnuvo del Garda nad jeziorem Garda. Zatrzymał się w kolejnym domu ekumenicznej rodziny Domów Modlitwy św. Charbela.
Sprawował tam Mszę św. w minione dwa dni, a dzisiaj jedzie już do filialnej kaplicy św. Antoniego w Rossano Veneto. Wczoraj, 20 maja przed południem, spotkał się z pracownikami fabryki produkującej części do samochodów wyścigowych ferrari. Powitał go dyrektor Lorenzo Migliorini. Podczas przerwy – pracownicy, a jest ich 200 – przyszli na plac, na którym odbyła się wspólna modlitwa.
Ks. Jarosław wygłosił krótkie słowo; mówił o miłości Pana Boga, o relacji w naszych rodzinach, ostrzegał również, że atak szatana chcącego wzbudzić niepokój, złość i podział w rodzinie jest dzisiaj bardzo mocny.Przychodzę do was z błogosławieństwem. Niech wzbudzi ono przemianę waszych serc, a Matka Boża niech was prowadzi – powiedział ks. Jarosław. Każdemu uczestnikowi spotkania wręczył wizerunek Matki Bożej Dobrego Początku i zaprosił wszystkich do Florencji koło Iłży 15 sierpnia, na koronację wizerunku.

Leave a reply

Your email address will not be published.