Otaczajmy modlitwą młodzież

 
 
 

Wczoraj po południu ks. Jarosław sprawował koło Pesaro Mszę św., na zakończenie której  odmówił modlitwę nowenny do św. o. Charbela.

Można posyłać bezpośrednie prośby o wstawiennictwo do św. o. Charbela i Jana Pawła II. (kontakt@padrejarek.pl) Wszystkie przedstawię w najbliższą niedzielę, gdy liturgicznie będziemy wspominać św. o Charbela podczas Eucharystii u oo. Maronitów. Obiecuję też złożyć je podczas 5 dni, gdy będę prowadził modlitwę w łączności z papieżem Franciszkiem i młodzieżą w Bazylice św. Piotra przy ołtarzu, gdzie złożone jest ciało św. Jana Pawła II – mówi ks. Jarek.- Pragnę również, aby w tych dniach łączności modlitewnej mogli wziąć udział niepełnosprawni młodzi ludzie mieszkający w Rzymie. Byłoby to wielkie przesłanie dla młodych z całego świata.

Zostały już przekazane trzy listy od rodziny niepełnosprawnych na Sycylii – przypomnijmy, że rodzeństwo – dwie siostry i dwaj bracia  w wieku 24-45 lat chorują na zanik mięśni. Każdy z tych listów będzie odczytany przez ks. Jarosława i opublikowany na naszym portalu. Listy są przesłaniem do wszystkich młodych ludzi, zarówno chorych jak i zdrowych. W duchu wdzięczności sycylijskiej rodzinie, ks. Jarek 26 sierpnia podczas Mszy św. w ich parafii przekaże wizerunek Matki Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski.

Trwajmy w więzi modlitewnej poprzez nowennę do św. Charbela, otaczając modlitwą całą młodzież, która już jest w drodze do Polski.

Przypominamy, że dziś jak w każdą środę o godz. 21.30 ks. Jarosław wygłosi katechezę na temat: “Święty Ojciec Charbel to pełen dobroci ojciec”.

 

(oprac. BRS)

20.07.2016

Leave a reply

Your email address will not be published.