Przed tym obrazem ludzie postanawiają zmienić swe życie (14.03.2018)

 
 
 

Kopia niegowickiego obrazu Matki Bożej Wniebowziętej nieustannie przekazywana jest od rodziny do rodziny, a także do różnych świątyń, gdzie wierni modlą się wspólnie, powierzając Jej swoje sprawy – zwłaszcza te najtrudniejsze. Wizerunek Maryi został przyjęty w tych dniach w kościele w Cassano Magnano niedaleko Mediolanu, a stamtąd wyruszył w tej niezwyklej pielgrzymce do kolejnych rodzin.
Jedna z rodzin Michaela, Michael i ich synek Manuel przesłali nam fotografię oraz krótki film zarejestrowany telefonem komórkowym. Widać, z jak wielką czcią przyjęli wizerunek Matki Bożej.

Wszyscy podkreślają, że obraz, który nawiedza ich rodziny sprawia, iż następuje tam niezwykłe pragnienie przemiany. Ludzie podejmują przed tym obrazem postanowienia zmiany życia. Jeden z księży napisał: Dziękuję, że mogłem ten wizerunek mieć przez jakiś czas w kościele. Z Sakramentu Pokuty skorzystało wyjątkowo wiele osób, a w popołudniowej Mszy św. wzięło ich udział również dużo więcej niż zwykle..
Przypomnijmy, że obraz Maryi pielgrzymuje od marca roku 2008 roku. Na jego przyjęcie stale oczekują setki rodzin, w Italii sporządzona jest lista osób pragnących, by odwiedził ich domy. Odnotowano bardzo liczne świadectwa otrzymanych łask, które skrzętnie wpisywane są do specjalnej księgi.
Jeszcze w tym miesiącu wizerunek odwiedzi kilka rodzin, a także zostanie przywieziony do miasta Cattolica nad Adriatykiem na specjalne spotkanie modlitewne 23 marca obraz opuści na kilka dni Italię, by mogli pomodlić się przy nim również mieszkańcy Monachium. Potem na dwa tygodnie powróci do Polski – o tym, dlaczego, napiszemy później.
(oprac. BRS)

1 Comment

Leave a reply

Your email address will not be published.