Raport o objawieniach w Medjugorie (14.02.2020)

 
 
 

W tych dniach w mediach włoskich ukazała się bardzo ważna informacja mówiąca, że międzynarodowa komisja powołana przez Benedykta XVI, której przewodniczył kard. Camillo Ruini niebawem powinna ogłosić końcowy raport dotyczący objawień w Medjugorie. Niektórym udało się dotrzeć do tego dokumentu, który stwierdza, że pierwsze 7 objawień maryjnych w roku 1981 w Medjugorie było prawdziwych. Nie ma tam żadnych elementów demonicznych i żadnej manipulacji.
Raport liczy około 30 stron. Jest w nim również odniesienie do widzących, m.in. do ich działalności ekonomicznej, czyli pieniężnej. Można powiedzieć, że wszystko zostaje tam wyjaśnione i nie ma nic, co obciążałoby pod tym względem widzących. Zapewne niebawem raport będzie ogłoszony. Niektórzy pytają jednak, co z kolejnymi objawieniami – w ciągu wielu lat i – czy one nie były prawdziwe? Jaki charakter ma np. publiczna obecność pielgrzymów każdego miesiąca przy Błękitnym Krzyżu, kiedy przybywa Miriana?
Przypomnijmy, że ks. Jarek podczas wielu pobytów w Medjugorie spotykał widzących, m.in. przed kamerą rozmawiał z Mirianą.

Do Medjugorie już zawsze będą pielgrzymowali wierni, w związku z potwierdzonymi objawieniami świątynia zostanie zapewne ogłoszona sanktuarium objawień maryjnych. Największym znakiem Bożego działania w tym szczególnym miejscu jest wciąż rosnąca liczba osób, które poprzez sakrament pokuty powróciły tam do Boga i zmieniły swoje życie.
Redakcja
(źródło: informacja tgcom.24)

Leave a reply

Your email address will not be published.