Rozmowa o niebezpieczeństwach i zagrożeniach okultyzmu (11.10.2017)

 
 
 

Dzisiaj na naszym portalu polecamy do obejrzenia rozmowę z egzorcystą diecezji Belluno w Italii, ks. Aldo Giazzon. Wiele razy brał on udział w rekolekcjach, którym przewodniczył ks. Jarek w Crespano del Grappa. Wspólnie modlili się i celebrowali Msze św. w czasie szczególnych dni , jakimi są rekolekcje. Ks. Aldo jest czynnym egzorcystą, przez 30 lat pracował jako misjonarz w Brazylii. Chciał podzielić się swoim świadectwem przede wszystkim o spotkanym tam świecie magii i okultyzmu, który staje się zagrożeniem również w Europie. Jak mówi – w porę lub nie w porę trzeba ludzi przestrzec. Tylko w ten sposób można naprawdę wielu osobom pomóc.
Również podczas minionych rekolekcji 7 i 8 października, ks. Aldo przyjechał, aby wspólnie z ks. Jarosławem pomodlić się i porozmawiać. Nie mógł jednak pozostać jak poprzednio na niedzielnej Eucharystii ze względu na obowiązki w parafii, gdyż jest również proboszczem.
Przed kamerą Charbel TV ks. Aldo i ks. Jarosław rozmawiali o działaniu szatana, chcąc w ten sposób pomóc tym, którzy znaleźli się w sytuacjach niebezpiecznych, zagrażających ich życiu duchowemu.
Przekazujemy do obejrzenia dwie części tej rozmowy przeprowadzonej w minionym tygodniu podczas rekolekcji w Crespano del Grappa. Tytuł rozmowy: Niebezpieczeństwa i zagrożenia okultyzmu.
(oprac. BRS)

 

 

Leave a reply

Your email address will not be published.