Rozpocznij dzień uśmiechem (31.01.2019)

 
 
 

Staramy się na naszym portalu czasem przekazywać informacje z mediów społecznościowych, które mogą sprawić, że na Waszych twarzach zagości uśmiech. Przez uśmiech wszyscy stają się dla siebie bliżsi i znikają wszelkie bariery, nawet językowe, narodowościowe. Proponujemy dzisiaj krótki materiał filmowy, który pokazuje młodego człowieka wiozącego na rowerze dwie… owieczki. Nazwaliśmy go: „Dobry pasterz na rowerze”. Są i wierne owieczki, które się niczego nie boją, gdy mają dobrego pasterza. Mogą z nim nawet jechać na rowerze.

WOW

WOW

Gepostet von Interesting Thing am Sonntag, 13. Januar 2019

Drugi materiał przedstawia mężczyznę, który wszedł do metra i zaczął się śmiać. Na początku wszyscy patrzą na niego ze zdziwieniem, bo tylko on się śmieje, ale po chwili śmieją się już wszyscy i wszystko staje się piękniejsze. Śmieją się pasażerowie jadący metrem do pracy czy szkoły i ci, którzy ten filmik oglądają.

Szczęście zaczyna się od uśmiechu!

Szczęście zaczyna się od uśmiechu!Cudownego tygodnia <3

Gepostet von Ladygugu.pl am Sonntag, 27. Januar 2019

Rozpocznijcie więc dzień uśmiechem. Jeżeli nawet jesteś przygnębiony i smutny, to dzisiaj masz małe zadanie: spróbuj obejrzeć ten film i nie uśmiechnąć się – będzie naprawdę trudno, gdyż radość mamy w nas, bo ona jest darem samego Boga.

Leave a reply

Your email address will not be published.