To były dni odkrywania wiary świętych (11.08.2019)

 
 
 

Wczoraj zakończył się tydzień rekolekcji, który nazwać można czasem odkrywania wiary świętych – bo przecież ich głęboka wiara sprawiła, że byli gotowi życie oddać za Chrystusa.
W tym wspólnym tygodniu poznawania wiary ks. Jarek gościł 5 osób z Polski. Jeszcze wczoraj pielgrzymi mogli zatrzymać się przy kościółku Domine Quo Vadis na Via Appia, gdzie według tradycji św. Piotr spotkał Pana Jezusa.
Ostatnim punktem pielgrzymki był pobyt w Castel Gandolfo, gdzie znajduje się letnia rezydencja papieży. Już przed samym odjazdem z tego pięknego miejsca ks. Jarek zaprosił wszystkich na kawę i zapytał, czy ten czas był dla nich ważny i jak go przeżyli. Wszyscy dziękowali księdzu, twierdząc, że te dni były pogłębieniem i umocnieniem ich wiary. Pozwoliły im też zobaczyć miejsca, których nie udałoby się odwiedzić z inną pielgrzymką. Niektórzy byli wzruszeni do łez. Mówili, że na pewno chcieliby wziąć udział w następnych takich wyjazdach.

W tych dniach ukaże się na portalu informacja o terminach i warunkach kolejnych pielgrzymek. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału zrealizowanego przez Charbel TV.

Leave a reply

Your email address will not be published.