U abp. Metropolity Wacława Depo (11.01.2018)

 
 
 

Z Łodzi ks. Jarek udał się wczoraj do Częstochowy, gdzie spotkał się w Kurii Arcybiskupiej z metropolitą abp. Wacławem Depo. Ks . Arcybiskup pobłogosławił mu na początku 2018 roku. Ks. Jarek przekazał Jego Ekscelencji słowa wdzięczności i życzenia na cały rozpoczęty rok od wszystkich, którzy należą do rodziny Domów Modlitwy św. Charbela w całej Europie.
Darem od tych, którzy należą do Domów Modlitwy św. Charbela we Włoszech był natomiast obraz Matki Bożej Pompejańskiej wraz z zapewnieniem, że w Italii modlą się za arcypasterza metropolii częstochowskiej. Wizerunek ten został przygotowany przez panią Luiginę z Castelnouvo Del Garda, która przekazała do Polski już kilka obrazów Matki Bożej Pompejańskiej.
Spotkanie upływające w przyjacielskiej atmosferze zakończyło się błogosławieństwem, którego udzieli ks. Arcybiskup. Pamiętajmy o abp. Wacławie w naszych modlitwach.

Ks. Jarosław odwiedził też jeden z Domów Modlitwy św. Charbela numer 139, gdzie wczoraj odbywało się cotygodniowe spotkanie modlitewne. Modlono się też w intencji  tych, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia 2010 roku. Wieczorem ks. Jarek uczestniczył w apelu maryjnym na Jasnej Górze.
(oprac. BRS)

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz