Uroczystości w Rożnavie na Słowacji (11.06.2018)

 
 
 

Ks. Jarosław przybył dziś do Rożnavy na Słowacji, aby uczestniczyć w uroczystościach jubileuszowych 40-lecia kapłaństwa swojego biskupa. ks. prof. Stanislava Stolarika. Po obiedzie w Kurii Biskupiej, na którym byli kapłani – ks. Jarosław złożył księdzu Biskupowi osobiste serdeczne życzenia. Powiedział również: – Wszyscy w Domach Modlitwy św. Charbela modlimy się dziś za Ciebie.

Biskup Stanislav będzie dziś o godz. 17 przewodniczył Eucharystii w katedrze. Tym, którzy należą do rodziny domów i oglądają Charbel TV pragnie wyrazić podziękowania i udzielić błogosławieństwa jeszcze przed Mszą św. Specjalny materiał z dzisiejszych uroczystości zamieścimy jutro na naszym portalu.

Dzisiaj w nocy ks. Jarek musi dojechać z Rożnavy aż do Łodzi, bo jutro o godz. 12 w archikatedrze łódzkiej księża z jego rocznika będą dziękować za dar kapłaństwa, który otrzymali dokładnie 25 lat temu w tej świątyni.
Obejmijmy modlitwą ks. biskupa Stanislava, ks. Jarka i wszystkich kapłanów, którzy wspominają dzień swych święceń i dziękują za nie Bogu.

 

Dodaj komentarz