W drodze do górskiej parafii (14. 08. 2019)

 
 
 

Wczoraj ks. Jarosław udał się już na północ Włoch, w stronę Bergamo. Został tam zaproszony przez jedną z parafii w górach, aby dzisiaj i jutro przewodniczyć uroczystościom związanym ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny.
Już dziś o godz. 16 poprowadzi adorację Najświętszego Sakramentu i godzinę uwielbienia, a także modlitwę z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem Matki Najświętszej. O godz. 17 rozpocznie się Msza św., a po niej ks. Jarek pobłogosławi wiernych olejem św. Charbela.
Jutro o godz. 11 będzie przewodniczył sumie odpustowej w parafii. Zapewne jego myśli pobiegną też do Niegowici, gdzie o tej samej godzinie odprawiona zostanie suma odpustowa.
Po drodze do górskiej parafii ks. Jarosław podjechał też do Mediolanu, aby spotkać się na modlitwie i wspólnie spędzić czas z członkami Domu Modlitwy św. Charbela nr 367. Wszyscy powitali go bardzo serdecznie i ofiarowali smakowitego arbuza z wyrytym napisem: Witamy Cię, Ojcze Jarku.

Z inicjatywy tego Domu Modlitwy na dzień 1 listopada – Wszystkich Świętych – zostanie zorganizowana pielgrzymka z Mediolanu do Medjugorie, której ks. Jarek będzie przewodniczył.

Leave a reply

Your email address will not be published.