W Rzymie, Gragnano i Pilznie (7.08. 2018)

 
 
 

Dzisiaj przed południem przed Placem św. Piotra ks. Jarosław przeprowadził rozmowę z red. Angela Ambrogetti, dyrektor ACI STAMPA . Przez wiele lat współpracowała ona z ks. Jarosławem, który prowadzi agencje Vatican Service News. O bieżących sprawach Kościoła oraz planach Ojca św. Franciszka rozmawiali dzisiaj przed kamerami CharbelTV w języku polskim i włoskim. Zapraszamy do obejrzenia tej rozmowy.

Ks. Jarosław jutro przewodniczył będzie comiesięcznym modlitwom za wstawiennictwem św. Charbela w Gragnano koło Pompei, gdzie w kościele św. Marka znajduje się figura świętego pustelnika. Spotkanie modlitewne rozpocznie się o godz. 16 – będzie można jak zawsze skorzystać ze spowiedzi św. O godz. 18.30 – katecheza ks. Jarka, a o 19 Msza św. z adoracją Najświętszego Sakramentu, modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie oraz błogosławieństwo olejem św. Charbela.
Ks. Jarosław zaprasza bardzo serdecznie na spotkanie modlitewne w dniu 26 sierpnia do Pilzna, do kościoła ojców karmelitów bosych. O godz. 15 rozpocznie się tam Msza św. oraz modlitwa z prośbą o łaski za wstawiennictwem Matki Najświętszej i św. Charbela. Mottem spotkania jest zdanie:„ Maryjo, Matko i Królowo nasza, dziękujemy Ci za Twoją miłość”. Będzie to wieczór radości – dla chętnych przewidziana jest agapa. Zapisy na stronie www.padrejarek.pl.

 

 

Dodaj komentarz