Wieczór modlitwy. Jutro konferencja abp. Wacława Depo dla uczestników rekolekcji (30.11.2019)

 
 
 

Po wspólnej kolacji uczestnicy rekolekcji w Częstochowie wysłuchali kolejnej katechezy ks. Jarosława. Mówił w niej m.in. o ludzkim niepokoju, który jest wołaniem Boga o nawrócenie i o lęku będącym owocem działania szatana.
Kolejnym punktem była modlitwa różańcowa, którą poprowadzili przedstawiciele Domów Modlitwy św. Charbela.

Około godz. 20 rozpoczęła się adoracja Najświętszego Sakramentu. Przez kilka godzin w kaplicy trwała indywidualna modlitwa – jej uczestnicy zmieniali się, zwłaszcza że wieczorem większość osób biorących udział w rekolekcjach udała się do sanktuarium na Apel Jasnogórski. Adoracja zakończyła się o godz. 23 odmówieniem Litanii do Serca Jezusowego i błogosławieństwem.

Ks. Jarosław przekazał też otrzymane wieczorem błogosławieństwo i podziękowania za modlitwę od bp Stanislava Stolarika. Poinformował też, że po Apelu Maryjnym przekazał abp. Wacławowi Depo dekrety ustanawiające Katolickie Stowarzyszenie Rodziny Domów Modlitwy św. Charbela, o których informował metropolitę częstochowskiego kilka miesięcy temu, a także inne dokumenty od swojego biskupa Stanislava Stolarika. Abp Depo zapowiedział, że jutro o godz. 10 wygłosi w kaplicy przy ul. św. Barbary konferencję dla uczestników rekolekcji. Spotkanie to będzie transmitowane przez Charbel TV na naszym portalu oraz You Tubie Charbel TV.
Jutro dzień w Domu Rekolekcyjnym rozpocznie się o godz. 7.30 odśpiewaniem Godzinek ku czci Najświętszej Marii Panny.

Leave a reply

Your email address will not be published.