Zapowiedź

ZAPOWIEDŹ

Przed chwilą ks. Jarosław wrócił z modlitwy i spotkania z o. Amorthem, najbardziej znanym egzorcystą. Księża wspólnie razem modlili się. Ks. Jarosław opowiadał o swojej posłudze i przedstawił dokumenty i nagrania z posługi modlitwą uwolnienia i uzdrowienia ludzi. Ks. Amorth udzielił wielu rad i wskazówek, a także udzielił wywiadu, który w dniu jutrzejszym zostanie opublikowany.

Ks. Jarosław w Rzymie prowadzi triduum modlitewne. Każdego wieczoru odprawia Mszę świętą, głosi homilię i prowadzi modlitwy za zmarłych w kościele św. Grzegorza VII obok Bazyliki św. Piotra. W dniu jutrzejszym, w ostatnim dniu triduum zostanie przewieziony obraz Matki Bożej Wniebowziętej i odbędzie się procesja. Wielu zawierzy swoje życie Matce Bożej przed tym wizerunkiem. Dzisiaj wieczorem w szczególny sposób oddana zostanie cześć relikwiom św. Jana Pawła II bo dziś Jego dzień imienin – św. Karola Boromeusza. Z inicjatywy ks. Jarosława dokładnie 15 lat temu stanął pomnik ks. Karola Wojtyły przed kościołem parafialnym w Niegowici. Jedyny, który przedstawia księdza Karola Wojtyłę, dziś świętego Jana Pawła II.

W dniu jutrzejszym zostanie opublikowany materiał fotograficzny z wizyty małego Charbela u ks. Jarosława w Rzymie. Chłopczyk został ochrzczony 30.08.2014. Mały Charbel dziękuje wszystkim za ofiary i pomoc.

Leave a reply

Your email address will not be published.