Zasubskrybuj kanał Charbel TV

 
 
 

Poniżej prezentujemy krótką instrukcję jak za subskrybować kanał Charbel TV  . To jest Wasz kanał. Kanał Domów Modlitwy świętego Charbela dlatego akcja nosi hasło: “subskrybuj swój kanał “. Każdy kto się utożsamia z tą świętą misją jaką współtworzymy modląc się i spotykając niechaj czuje się tutaj jak u siebie w swoim domu.

Dlatego SUBSKRYBUJ SWÓJ KANAŁ 

Wielką korzyścią dla Subskrybenta jest natychmiastowa informacja jaką otrzymuje na swój smartfon lub tablet oraz komputer kiedy na naszym kanale odbywa się transmisja na żywo lub pojawia się nowy film.

Bądźmy bliżej siebie a przez to bliżej Pana Boga.

Tylko przez ostatnie dwa lata  nasz kanał wyprodukował   1751 nowych programów filmowych. Odbywały się i będą nadal realizowane  transmisje na żywo. Pamiętacie pielgrzymkę księdza Jarka na Jasną Górę w kwietniu bieżącego roku. Dzięki transmisjom mogliśmy Mu towarzyszyć każdego dnia podczas Mszy świętej porannej , modlitw w ciągu dnia ale mogliśmy też zobaczyć wiele wspaniałych ujęć i zdarzeń których nie zobaczylibyście nigdzie indziej, w żadnej innej telewizji.

Dlatego dbajmy o rozwój naszego kanału telewizji Charbel .

Subskrybując wyrażasz również swoje “TAK”  dla tego dzieła Ewangelizacyjnego rozszerzającego się już nie tylko w Europie ale docierającego do Ameryki.

Liczymy, że poniższa instrukcja przeprowadzi was przez prostą procedurę subskrypcji

Instukcja subskrybcj112i YT

4 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published.