Zasubskrybuj kanał Charbel TV

 
 
 

Poniżej prezentujemy krótką instrukcję jak za subskrybować kanał Charbel TV  . To jest Wasz kanał. Kanał Domów Modlitwy świętego Charbela dlatego akcja nosi hasło: “subskrybuj swój kanał “. Każdy kto się utożsamia z tą świętą misją jaką współtworzymy modląc się i spotykając niechaj czuje się tutaj jak u siebie w swoim domu.

Dlatego SUBSKRYBUJ SWÓJ KANAŁ 

Wielką korzyścią dla Subskrybenta jest natychmiastowa informacja jaką otrzymuje na swój smartfon lub tablet oraz komputer kiedy na naszym kanale odbywa się transmisja na żywo lub pojawia się nowy film.

Bądźmy bliżej siebie a przez to bliżej Pana Boga.

Tylko przez ostatnie dwa lata  nasz kanał wyprodukował   1751 nowych programów filmowych. Odbywały się i będą nadal realizowane  transmisje na żywo. Pamiętacie pielgrzymkę księdza Jarka na Jasną Górę w kwietniu bieżącego roku. Dzięki transmisjom mogliśmy Mu towarzyszyć każdego dnia podczas Mszy świętej porannej , modlitw w ciągu dnia ale mogliśmy też zobaczyć wiele wspaniałych ujęć i zdarzeń których nie zobaczylibyście nigdzie indziej, w żadnej innej telewizji.

Dlatego dbajmy o rozwój naszego kanału telewizji Charbel .

Subskrybując wyrażasz również swoje “TAK”  dla tego dzieła Ewangelizacyjnego rozszerzającego się już nie tylko w Europie ale docierającego do Ameryki.

Liczymy, że poniższa instrukcja przeprowadzi was przez prostą procedurę subskrypcji

Instukcja subskrybcj112i YT

3 Comments

  1. by Małgorzata Maria Krawcow on 7 maja 2019  15:00

    Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Księże Jarku pragnę i błagam księdza o modlitwę za mnie w intencji o uzdrowienie i uwolnienie z mojego alkoholizmu. Już wcześniej prosiłam księdza o modlitwę za mnie. Jestem byłą alkoholiczką i teraz jest nawrócenie. Jestem też chora psychicznie. Przeklęty szatan wie jak mnie atakować. Mój powrót do alkoholizmu zaczął się kiedy moi lekarze zatrzymali moją terapię. To jest ponad 2 lata temu. Do tych był problem z nartykowami ale na szczęście tego pozbyłam się szybko bo nie chciałam się sprzedawać . Teraz pragnę i błagam księdza o uzdrowienie i uwolnienie z alkoholizmu bo sama nie mogę nic uczynić. Tylko Matka Najświętsza może mi pomóc. Księże Jarku do tego dochodzi problem z chodzeniem do kościoła od 3 lat kiedy moi lekarze zatrzymali moją terapię nie mogę wyjść z domu iść do kościoła i uczestniczyć we mszy świętej. Nie wiem co robić i jak sobie radzić. Błagam księdza o modlitwę za mnie jutro w Rozmowie na dni skupienia że Świętym Ojcem Charbelem o Miłosierdzie Boże i przebaczenie mojch wszystkich grzechów. Także od jutra zaczynam nowennę do Świętego Ojca Charbela. Serdeczne Bóg zapłać. Księże Jarku proszę sprawdzić konto na które wysłałam darowiznę ponieważ mój telefon nie działa tak dobrze jest nowy telefon a ja nie znam się na tym. Bóg zapłać. Na wieki wieków Amen.

  2. by Ryziewicz Ewa on 3 kwietnia 2020  14:02

    EwaRyzio@outlook.com

  3. by Anonim on 18 maja 2020  20:57

    Zofia. Proszę o przebaczenie grzechów głównych.

Leave a reply

Your email address will not be published.