Te Deum Laudamus za przeżycia podczas Pielgrzymki księdza Jarka 14.04.2018

 
 
 

 

Możemy ze spokojem ducha napisać już teraz, to były piękne dni. Chwile pełne dramatyzmu, modlitewnego skupienia . Czas łaski i pokuty. Czas rozdawania Bożej miłości i prawdziwego świadectwa o Ewangelii. Za te chwile warto Bogu podziękować .

Nikt z nas nie wychodzi po tych jedenastu dniach taki sam jak przed rozpoczęciem tej Bożej przygody.

Za święty Kościół Boży, Papieża, Biskupów , kapłanów , za księdza Jarka, za Domy Modlitwy świętego Charbela, za cichych i anonimowych prawdziwych Przyjaciół , za Was wszystkich najdroższe Siostry i Bracia … Bogu niech będą dzięki  .

A te piękne róże Maryjo dla Ciebie , ode mnie i od nas , wspierających i uczestniczących w tym wielkim dziele ewangelizacyjnym .

2 Comments

 1. by Alicja Jaworska on 15 kwietnia 2018  01:42 Odpowiedz

  Dziekujemy Ci Maryjo za laski wyproszone przez trud pielgrzymki i modlitwe Twojego apostola ksiedza Jarka

 2. by Anna on 16 kwietnia 2018  14:55 Odpowiedz

  Piękne było zakończenie tej pielgrzymki mogliśmy poznać rodzinę Księdza Jarka i jego piękne 4 bratanice - będąc matką 2 chłopaków zastanawiałam się jak to jest być matką 4 uroczych córek i doszłam do wniosku że jest to szczęście pomnożone razy cztery. Przy wsparciu takiej rodziny to można nie tylko pielgrzymować ale i góry przenosić i jeszcze dochodzą te wspaniałe rodziny
  z Domów Charbela . Kiedy podzieliłam się spostrzeżeniami z moją koleżanką Jadzią że ci ludzie są jacyś inni, tacy uduchowieni
  serdeczni uśmiechają się tak życzliwie Jadzia odpowiedziała mi - Aniu oni są z gór a tam ludzie są lepsi i pomagają sobie wzajemnie.
  Sądzę że to Św. Charbel i Maryja nasza ukochana zadbali aby wokół Księdza Jarosława skupić najpiękniejszy ludzki kwiat.
  Kto wie może w przyszłości i my z Jadzią zasłużymy na dołączenie do tego grona tak licznej i wspaniałej rodziny Św. Carbela.

Dodaj komentarz