28 lutego 2018 roku zdarzył się kolejny cud za wstawiennictwem św. Charbela (6.03.2018)

 
 
 

Rony Yosseuf Faour ur. w roku 1973 w miejscowości Bkifa w Libanie, żonaty – od dłuższego czasu czuł ból gardła. Po zbadaniu odkryto torbiel wielkości 3 cm. Lekarze natychmiast po konsultacji zdecydowali o operacji, wykonano też biopsję.
Rony był wielkim czcicielem św. Charbela. Za jego wstawiennictwem modlił się od najmłodszych lat, i tym razem gorąco prosił go o pomoc w tej trudnej sytuacji. Po badaniach i stwierdzeniu istnienia torbieli przygotowano go do zabiegu i przewieziono na salę operacyjną. Przed samym zabiegiem, już na sali operacyjnej zrobiono jeszcze kolejne prześwietlenie i wtedy okazało się, że torbiel…znikła. Wszyscy lekarze byli zdumieni – mieli wcześniejszy wynik badania. Jeden z nich powiedział do pacjenta: Stał się cud. Dla ciebie. Torbiel znikła i jesteś całkowicie zdrowy. Rony natychmiast pojechał do Annaya, gdzie zawiózł dokumentację i potwierdzenie medyczne, że w żaden ludzki sposób nie można wyjaśnić tego uzdrowienia. Dziękował za nie modląc się przy grobie św. Charbela.
To kolejny cud za wstawiennictwem naszego świętego patrona, który nieustannie nam pomaga. W dokumentach w Annaya zapisano: Rony – uzdrowienie za wstawiennictwem św. Charbela w dniu 28 lutego 2018 roku.
Ks. Jarosław posiada również numer telefonu do pana Ronego – jeśli ktoś chciałby zaczerpnąć więcej informacji (w języku angielskim lub francuskim), może go udostępnić.
(oprac. BRS)

Dodaj komentarz