Chrońmy dzieci przed zgorszeniem (10.10.2017)

 
 
 

Ks. Jarosław zbulwersowany informacją, która doszła z Brazylii, postanowił wystosować prośbę, aby w dniach poprzedzających 13 października, kiedy będziemy szczególnie wpatrzeni w oblicze Matki Bożej Fatimskiej, każdy modlił się w intencji pokoju i rodziny. Swój apel ks. Jarek kieruje z wyjątkowego miejsca, jakim jest Plac św. Piotra.

Ks. Jarosław – podobnie jak i wiele innych osób – został mocno dotknięty informacją o tym, co wydarzyło się w Brazylii. W mieście San Paulo otwarto muzeum „żywych eksponatów” – nazywając to nowoczesną sztuką. M.in. w jednym z pomieszczeń leży rozebrany mężczyzna w wieku ok. 40 lat, a osoby wizytujące mogą go dotykać, tak jak i innych żywych eksponatów.

Na filmie, który przedstawiamy widać dziewczynkę, która jest zachęcana przez osobę oprowadzająca po tym dziwnym muzeum, aby dotykała mężczyznę na oczach obserwujących to dorosłych. W ciągu kilku dni film obejrzało ponad milion osób. Niektórzy podejrzewają, że zgoda na takie dewiacyjne muzeum jest kolejnym krokiem lewicy brazylijskiej, aby zalegalizować pedofilię.
Przekazujemy ten krótki film oglądany przez tak wielką rzeszę ludzi – jest on dowodem i znakiem działania zła, aby niszczyć niewinność dziecka. A czyni to człowiek dorosły. Na filmie możecie też zobaczyć, jak jeden z Brazylijczyków słowem bardzo mocnym określa to, co się wydarzyło.

Z informacji, którymi dysponuje ks. Jarosław wynika, że podobne „dzieło” – świadczące o dewiacji sztuki nowoczesnej otwarto również w innym kraju Ameryki Południowej.
Panie Jezu, zmiłuj się nad nami! Maryjo, Matko nasza – błagaj Jezusa za nami.

1 Comment

  1. by Małgosia on 11 października 2017  11:47

    Szokujące !!! Tak jak wypowiedział się ojciec z Brazylii kanalie kanalie jeszcze raz kanalie. Żeby zmienić świat trzeba naciskać na rządy państw i ustawy coraz bardziej przeciw praw człowieka. Najświętsza Maryjo Panno módl się za nami zanos wszystkie prośby do twojego syna Jezusa Chrystusa i naszego Pana jedynego zbawcy świata. Jezu zmiłuj się nad nami grzesznymi Matko Boża módl się za nami.

Dodaj komentarz