Dziś o godz.15 będziemy dziękować za św. Jana Pawła II (18.05.2020)

 
 
 

Święty Janie Pawle – dziękujemy i wciąż prosimy: wspieraj, wstawiaj się za nami przed Jezusem i Maryją, jak czyniłeś to będąc pośród nas wobec wielkich tego świata. Jesteśmy przekonani o Twoim wstawiennictwie, ale dowiemy się tego z pewnością w dniu naszego przejścia.
Modlitwa ta towarzyszy wielu z nas. Niech rocznica Twych urodzin będzie dniem wdzięczności Bogu i Matce Najświętszej.
Ks. Jarek dzisiaj w Wadowicach złoży kwiaty przed pomnikiem św. Jana Pawła II koło domu, w którym przyszedł on na świat. Zrobi to w imieniu wszystkich z Polski, Italii i innych krajów Europy, którzy jednoczą się codziennie z nim we wspólnej modlitwie i tych, którzy należą do Katolickiego Stowarzyszenia Rodzin Domów Modlitwy św. Charbela,
Na transmisję z Wadowic zapraszamy o godz. 15 na portal padrejarek.pl lub kanał Charbel TV na You Tubie.
Chcemy też dzisiaj przypomnieć wydarzenie sprzed roku – wejście ks. Jarosława do Wadowic z obrazem Matki Bożej Wniebowziętej i złożenie hołdu św. Janowi Pawłowi II przez modlitwę i wspólny śpiew tych, którzy przybyli z Domów Modlitwy św. Charbela.

Przypomnijmy, że ks. Jarek przebył pieszo drogę z Częstochowy do Wadowic z w duchu wdzięczności św. Janowi Pawłowi II z wizerunkiem Matki Bożej z Niegowici, przed którym rozpoczynał on swoją drogę kapłańską.
Jak co dzień wieczorem zapraszamy na transmisję Mszy św. (godz. 19 – w języku włoskim, a o 20 w polskim).

Leave a reply

Your email address will not be published.