Dzisiejsza trasa pielgrzymki księdza Jarka (20.05.2019)

 
 
 

Dzisiejsza trasa pieszej pielgrzymki księdza Jarka zkończy się w miejscowiści Siedlec Duży. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 510 597 648

Jutro wyjście po Mszy Świętej ,która będzie o godzine 9.00 w miejscowości Siedlec Duży.Jutrzejsza trasa z Siedlec Duży zakończy się w miejscowości  Brudzowice.

2 Comments

  1. by Michalina on 20 maja 2019  12:54

    Od wczoraj "pielgrzymuje" razem z ojcem Jarkiem.
    Wspieram Go modlitwa a także ofiaruje w jego intencji wszystkie moje czynności z poszczególnych dni.
    Oddaje je Bogu za tego "Szaleńca"

  2. by Olga on 20 maja 2019  13:50

    Proszę o modlitwę za mnie i cud wyjścia z długów, a bym mogła już pozostać w kraju i zacząć nową pracę, bym kupiła dom i nie musiała tułać się po stancjach, za zdrowie dla mnie . Za Marcina o nawrócenie i żeby zły odszedł od niego aby był dobrym człowiekiem i niech mu obrzydnie alkohol oraz dużo zdrowia. Za syna Krystiana o nawrócenie, załatwienie spraw na pozytywnie i niech się chłopak ogarnie bo jest młody i życie przed nim i niech idzie razem z Bogiem, Matką Bożą i Jezusem Chrystusem. Za córkę Klaudię aby osiągnęła tego co pragnie, niech jej się powodzi w każdej sprawie bo to naprawdę dobra dziewczyna i wie czego chce. Za zdrowie dla mojego taty Franciszka i mojej mamy Janiny i za zdrowie moich teściów Krystyny i Jurka. Bóg zapłać za modlitwę. Niech Matka Boża ma księdza w opiece w tej pieszej pielgrzymce. Św. Charbelu ,pokaż mi Boga nie w dziejach ludzkości , ale w moim życiu. Amen.

Leave a reply

Your email address will not be published.