Moc modlitwy do Świętego Charbela (07.03.2017)

 
 
 

Moja przygoda ze Świętym Charbelem zaczęła się ok dwa lat temu. Dostałam wtedy od bliskiej mi osoby obrazek z modlitwą do Św. Charbela. Od razu zainteresowałam się tym Świętym. Zaczęłam szukać w internecie informacji, które pozwoliłyby mi poznać tego Cudotwórcę. Bardzo mnie fascynowało Jego życie, a szczególnie to, co zaczęło dziać się po Jego śmierci.

Modliłam się do Św. Charbela, ale cały czas myślałam o Oleju, który wydobywał się z Jego ciała. I w końcu znalazłam informację, że można wysłać e-mailową prośbę do Libanu o przesłanie relikwii – Oleju wraz obrazkiem Św. Charbela. I tak też zrobiłam.  Od razu wysłałam wiadomość. Zrobiłam co było trzeba i otrzymałam obrazek  z watą nasączoną  Olejem Św. Charbela – ja i moi znajomi, bo pomyślałam też o innych, z czego bardzo się ucieszyli. Ku mojej uciesze okazało się, że dla mnie były dwa obrazki z olejem i w tym był plan Boży, co się okazało w przyszłości.

Bardzo cieszyłam się, że mam relikwie Św. Charbela , ale naprawdę to nie wiedziałam, co dalej z tym zrobić. To było za mało, żeby posmarować chore miejsca, więc tylko się modliłam. Ale z biegiem czasu moja ufność w wysłuchanie modlitwy malała. Mówiłam: „ Św. Charbelu nie chcesz mnie wysłuchać, może nie jestem godna tego byś uzdrowił mnie i moich bliskich….”. Tak brakowało mi wiary. Teraz jest mi wstyd, że tak bardzo się myliłam. Oczekiwałam szybkiego rozwiązania spraw, a Św. Charbel jest cichy i pokornego serca. Wiem, bo czułam, że posługiwał się mną i nadal to robi, żeby głosić Jego Święte Imię innym ludziom, tym którzy Go jeszcze nie znają.

Pod koniec sierpnia 2015 roku spotkałam Magdę. Miałam akurat jedną bardzo ważną dla mnie sprawę do załatwienia u Niej. Widziałyśmy się wtedy po raz pierwszy. Pod koniec spotkania Magda zwierzyła mi się, ze martwi Ją jedna sprawa. Otóż była ostatnio u okulisty i dowiedziała się, że grozi Jej ślepota ze względu na poważne zwyrodnienia ciałka żółtego. Słysząc te słowa, poczułam, że mam zajrzeć do mojej torebki. Kiedy ją otworzyłam, zobaczyłam w kieszonce z boku obrazek z relikwiami Św. Charbela i tak jakbym słyszała głos w sercu: „Daj Jej ten obrazek”. Długo nie zastanawiając się, zrobiłam to. Powiedziałam Magdzie, że może To Jej pomoże. Musi tylko zaufać, otworzyć swoje serce i szczerze modlić się, bo Św. Charbel działa Cuda. Wzruszona podziękowała i powiedziała, że będzie się modlić. Potem długo nie widziałyśmy się. Miałyśmy ze sobą służbowy kontakt smsowy. W końcu nasze drogi zbliżyły się i się zaprzyjaźniłyśmy. Dwa tygodnie temu, czyli w na początku kwietnia 2016 roku, dowiedziałam się jak zadziałał Św. Charbel.  Otóż okazało się, że faktycznie Magda bardzo modliła się do Św. Charbela w intencji uzdrowienia Jej oczu. W listopadzie 2015 roku pojechała na wizytę kontrolną do okulisty i okazało się, że z oczami wszystko jest w porządku, że jest jakieś minimalne zwyrodnienie, ale to niczemu nie zagraża. Chwała Panu i Św. Charbelowi!!!! Teraz Magda mówi, że Pan Bóg przysłał mnie do Niej. Jestem szczęśliwa, że moja skromna osoba przyczyniła się do tego, że inne osoby mogły i mogą Go poznawać i oddawać Mu chwałę.

W międzyczasie okazało się, ze moja kochana Przyjaciółka Marysia prowadzi Dom Modlitwy Św. Charbela. Pewnego dnia przyniosła mi maleńką buteleczkę z Olejem Świętego. Moja radość była ogromna. Cieszyłam się jak małe dziecko. Od razu zaczęłam smarować chore miejsca i modlić się Nowenną do Świętego Charbela w intencji uzdrowienia mojej córeczki, która mając już 8 lat – miała problemy z moczeniem w dzień i w nocy, miała dziurę w błonie bębenkowej w uszku. Dodatkowo odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji zdrowia dla Wiktorii, a przede wszystkim, żeby uszy były zdrowe. Modliłam się i modliłam, ale nic się nie zmieniało. Po zakończeniu Nowenny modliłam się już tylko krótka modlitwą z obrazka do Św. Charbela.

We ferie zimowe – w lutym 2016 roku byłam z córką na kontroli u otolaryngologa.             I zdarzył się Cud – wielki CUD. Okazało się, że nie ma już dziury w błonie bębenkowej uszka (dodam, że Wiki miała mieć operację – rekonstrukcję błony bębenkowej ucha). Sam lekarz był zdziwiony. Powiedziałam Mu, że to moje modlitwy zostały wysłuchane, a On nie zaprzeczył. Stwierdził tylko: „Dziury nie ma, a ja nie zaprzeczam, że to CUD”. Chwała Panu!!! Moja radość jest ogromna.

Ale na tym nie koniec Cudów. W marcu moja Wikusia zachorowała. Miała bardzo złe wyniki moczu. Tak Ją bolała prawa nerka, że nie potrafiła chodzić. Lekarz podejrzewał odkłębuszkowe zapalenie nerek. Na szczęście infekcja szybko się zakończyła. Antybiotyk był trafiony, a późniejsze wyniki nie wskazywały na żaden stan zapalny. Miałam jechać do specjalisty do Wrocławia, żeby wykluczyć wady fizjologiczne, bo Wiktoria cały czas siusiała (przeważnie każdej nocy miała zmoczoną pieluszkę). Ale czułam, że mam jeszcze poczekać. Moja mama była tego samego zdania, wspierała mnie. Nie chciałam narażać mojego dziecka na niepotrzebny ból i cierpienie – bardzo dużo w życiu przeszła (5 złożonych operacji). Wszystko oddałam Panu Bogu, Matce Bożej Królowej Różańca Świętego i Świętemu Charbelowi. Wierzyłam, że Matka Boża wyprosi dla nas tę łaskę, o którą prosiłam. Także Święty Charbel…. Podczas modlitwy błagałam Go o pomoc. Często modliłam się przy Wikusi łóżku, kiedy zasypiała – na głos, zostawiając obrazek z Jego Wizerunkiem obok córki. Po paru dniach nastąpiła zmiana. Rano było sucho. W nocy Wikusia wołała mnie, że mam z Nią pójść do łazienki. I tak jest do dzisiaj. Zapomniałyśmy już o tym wstydliwym dla nas problemie. Czuję ogromną radość, że moje modlitwy zostały wysłuchane. Panie Boże bądź uwielbiony po wszystkie czasy!!! Królowo Różańca Świętego będę Cię chwalić i rozszerzać cześć Twoją do końca moich dni!!!

Dziękuję Ci Święty Charbelu za to, że jesteś blisko nas – cichy i pokornego serca. Dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski, którymi nas obdarzasz, za wstawiennictwo u naszego Pana – Boga najwyższego. Proszę nigdy nas nie opuszczaj. Amen.

Kochani, zawsze módlcie się i nie traćcie nadziei. „Proście więc, a otrzymacie, aby wasza radość była pełna” – J 16, 16-24.

Serdeczne Bóg zapłać, Beata z Ostrzesz0wa.

 

62 Comments

 1. by AGNIESZKA on 7 marca 2017  11:10

  Chwała Panu Bogu i Maryji

 2. by Beata on 11 marca 2017  09:19

  Chwala Panu ❤

 3. by Ela on 4 stycznia 2018  22:20

  Bogu niech będą dzięki.!!!.Panie Boźe uwielbiam Cię !!!!

 4. by Sylwia on 6 stycznia 2018  17:11

  Ela czy to Ty ?pyta Sylvia czy nastapil jakis przelom?

 5. by Zbigniew on 28 stycznia 2018  20:11

  Nigdy w to nie wątpiłem, że WIARA CZYNI CUDA!!! Mam cichą nadzieję, że moje modlitwy też zostaną wysłuchane.

 6. by Magdalena on 7 lutego 2018  14:35

  Czy ktoś wie gdzie pisac by otrzymać oleje sw Charbela? Szukamy wszedzie ratunku dla kilkutygoniowego dziecka z zespołem wad w tym jednej, ktora nam go zabiera... Gladkomozgowie.. Z tą wadą dzieci srednio dozywaja dwóch lat.. Bardzo proszę o pomoc

 7. by Asia on 18 lutego 2018  16:19

  Kościòł Św. JADWIGI we Wrocławiu z zakładką olej. Z Bogiem..

 8. by Nowak on 27 marca 2018  22:42

  Pani Beato gdzie napisac z prosba o obrazek i olejek?

 9. by Tereszkiewicz on 1 kwietnia 2018  21:09

  Czytam o Świętym Oleju i zastanawiam się jak go zdobyć.
  Mam raka. Od półtora roku zmagam się z chorobą i jest coraz gorzej. W chwili obecnej jestem w trakcie chemioterapii.
  Pomyślałam że może i mi ten olej by pomógł. Proszę o informację gdzie i w jaki sposób mogę zdobyć ten Święty Olej?

 10. by Magdalena on 15 maja 2018  23:07

  Kościół Św Jadwigi Wrocław. Na stronie w zakladce Olej, jest podany dokladny adres. ja pisalam juz prosbe dwukrotnie i za kazdym razem, w szybkim terminie otrzymywalam koperte zwrotna z olejem z modlitwą i z koronką do Św. Charbela

 11. by Kowalska on 26 czerwca 2018  17:13

  Chwala Panu Mateczce i Sw.Charbelowi❤️

 12. by Anonim on 24 sierpnia 2018  07:01

  Od pewnego czasu przychodzi mi myśl,czy Jezus Chrystus,jest na *Pierwszym Miejscu!!! w moim życiu?!.Jestem wierzący w Boga,i stwierdzam,że Pismo Święte pokazuje właściwy kierunek jaki mam obierać->prosząc Boga. Jezus Chrystus,tylko On!!!, Nikt przed Nim!!!. *Uzdrawia Pan Jezus Chrystus, i otym musi pamiętać każdy chrzescijanin. Jezus Chrystus jest droga,prawdą i życiem. Za mną wstawia się przed Bogiem Ojcem, Jezus Chrystus!!!.Z przekonaniem od Ducha Świętego na mocy Bozego Słowa,muszę otym pamiętać!!!.

 13. by Anonim on 25 sierpnia 2018  10:57

  Oczywiscie uzdrawia Jezus Chrystus Ale udzielil mocy niektorym wybranym, dzis Swietym. Do takich nalezy Swiety Charbel- jest on poteznym Wstawiennikiem!

 14. by Grzegorz on 5 grudnia 2018  18:23

  Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

  Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim

  Grzegorz

 15. by Izabela on 19 grudnia 2018  20:24

  Proszę o modlitwę oraz o Twoją łaskę św. Charbelu w intencji zdrowia siostry i jej 3 córek ,a zwłaszcza uzdrowienia najmłodszej z ropiejącego oczka, proszę uproś łaskę zdrowia i sił dla rodziców oraz wuja i proszę o łaskę ułożenia życia. Dziękuję.

 16. by Henryk on 22 grudnia 2018  12:03

  Módlcie się do św.Charbela, aby wstawił się u Boga o łaskę uzdrowienia. Niepotrzebne są św.oleje tylko modlitwa. Sam doznałem łaski cudownego uzdrowienia za pośre dnictwem św.Charbela. Mam na to dowody i dokumentację lekarską. Otóż 20 sierpnia 2018, będąc hospitalizowany, w jednym ze szpitali w Anglii, zdiagnozowano u mnie raka pęcherza moczowego o wysokim stopniu szkodliwości. Po powrocie do kraju i rozpoczęciu leczenia, potwier
  dzono tą diagnozę. Dodam tylko, że rak pęcherza moczowego /rak naciekowy/, jest chorobą śmiertelną a szanse jego wyleczenia są bliskie "0".
  Po zabiegu TURT we wrześniu 2018 , wyniki badanie histopatologicznego potwierdziły raka o wysokim stopniu szkodliwości. W związku z tym, zosta
  łem skierowany na zabieg reTURT w listopadzie. Po zabiegu musiałem odczekać 16 dnia na wynik badania histopatologicznego. W tym trudnym dla i mojej żony czasie, modliliśmy sie do św.Charbela, św.o.Pio i Matki Boskiej Pompejańskiej z prośbą o łaskę uzdrowienia. W czasie tego oczekiwania na wyniki, w jednej z nocy, zdarzyło się coś, co mo,zna nazwać cudem. Na początku grudnia, zgłosiłem się na badania kontrolne i urolog, ze zdziwieniem
  oznajmił mi - proszę Pana nie ma Pan żadnego raka. Jest Pan zdrowy, co potwierdzają wyniki. Następną kontrolę mam w marcu 2019r, a jedyne le-
  karstwo jakie mi przepisano, to Urosept, na zagojenie ran po zabiegach TURT. Miłosierdze Boże nie zna granic.

 17. by Wioletta Pietrzak on 10 stycznia 2019  12:12

  Chwała Jezusowi Chrystusowi, chwała Panu Bogu i Mateńce naszej Maryi ! ♥️♥️♥️

 18. by Anna on 12 marca 2019  23:26

  Boże miej dla nas grzesznych litość i mniej nas w swojej opiece, Chwała Panu Bogu na wieki!!!

 19. by Tomasz on 18 marca 2019  08:26

  Św Charbelu , proszę Cię z całych sił o wstawiennictwo i pomoc , proszę o łaskę zdrowia niech dobry i miłosierny Bóg zechce i raczy mnie wysłuchać , Bożę Wszechmogący i litościwy a nader wszystko miłosierny proszę i błagam o Twe łaskę przebaczenia i zdrowia za pośrednictwem Ojca Charbela , Modl się za nami Ojcze Charbelu , wstawiaj się i wypraszaj potrzebne łaski , oręduj proszę u naszego Pana Jezusa Chrystusa .
  Św Charbelu pomóż proszę , błagam Cię o pomoc .

 20. by K.M on 18 marca 2019  12:06

  Św. Charbelu, z wielką pokorą, wiarą i nadzieją zwracam się do Ciebie, sługi Bożego o wstawiennictwo do Jezesa Miłosierngo o dar uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej Oskara.

 21. by Ewa on 25 marca 2019  09:28

  Szczęść Boże! Proszę o modlitwę w intencji Zuzi, mojej19 letniej brataniczki, która w dniu jutrzejszym , 26 marca będzie miała modlitwe egzorcyzmu. Proszę, by zły nie przeszkodził jej i jej mamie w dotarciu do ks. egzorcysty i o łaskę uzdrowienia. Bóg zapłac. Ewa

 22. by Monika on 4 maja 2019  23:15

  Św Charbelu proszę Cię o rozwiązanie naszych trudnych spraw.O uzdrowienie moich kolan.O chęć do nauki dla syna i córki.O wyleczenie z alergii syna.O zdrowie dla mojej Babci.O łaskę przebaczenia dla moich rodziców i zdrowie dla nich.O dar mądrości dla mnie i męża w wychowywaniu dzieci. Proszę uzdrow syna z uzależnienia od gier komputerowych i smartfona.O zdrowie dla moich teściów.

 23. by edyta on 23 maja 2019  21:11

  Św. Charbelu, z wielką pokorą, wiarą i nadzieją zwracam się do Ciebie, sługi Bożego o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego o dar uzdrowienia z ciężkiej choroby nowotworowej mojego taty Jerzego.

 24. by Patrycja on 3 lipca 2019  13:44

  ŚW Charbelu z wielka prośba pokorą i wiarą proszę o uzdrowienie mojego partnera Bartka który miał wypadek motorem bardzo poważny leży w śpiączce farmakologicznej miesiąc ma bardzo poważne obrażenia głowy i wewnętrzne stan jego jest bardzo ciężki lekarze walczą o jego życie dostal straszna bakterie i sepse jest młody w domu na niego czeka 11 miesięczne dziecko cały czas się o niego modlimy i czekamy bardzo proszę o dar uzdrowienia dla niego

 25. by Malgorzata on 10 lipca 2019  03:43

  Sw. Charbelu prosze Cie o zdrowie dla mojej corki Dagmary , o uzdrowienie z astmy , z alergii , z przewleklego kaszlu a ostatnio z wielu innych dziwnych objawow: z przewleklego zmeczenia , sennosci , obrzekow twarzy , oslabienia , sciskania w gardle i zawrotow glowy oraz swiadu skory i pokrzywki .Sw.Charbelu wypros jej laske zdrowia i miej ja w opiece .

 26. by celina on 15 lipca 2019  09:08

  Święty Charbelu nie bez przyczyny trafiłam na świadectwo osoby uzdrowionej przez Ciebie , odebrałam to jako znak i dlatego z wielką wiarą i pokorą proszę Cię mój Przemożny Święty o cud uzdrowienia z mojej choroby, wiesz mój Drogi o czym mówię ..., proszę o dobre wyniki badań i dar życia.
  Święty Charbelu spraw , żeby podejrzenia okazały się nieprawdziwe a mnie w zdrowiu zachowaj do późnej starości bez wznowienia, przerzutów i nowych ognisk raka. Wraz z Panią Różańcową z Pompejów proszę dobrego Pana Boga o łaskę zdrowia a Ty mój Przyjacielu pomóż mi w tym.

 27. by Agata on 5 września 2019  09:49

  Proszę Cię Sw Charbelu.. o zdrowie dla cioci Stasi,o wytrwałość dla niej i siłę..,o zdrowie dla moich córek Kasi,Madzi i Karolinki, o dobre ich wychowanie.Prosze o zdrowie dla mojego męża Janusza i o błogosławieństwo,o które się staramy oboje.. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i teściowej,dla naszego rodzeństwa i ich rodzin. SW Charbelu Ty jesteś blisko Mateczki Różańcowej - wypros u Niej potrzene dla nas Łaski..Miej nas w swojej opiece.

 28. by Ewa on 19 października 2019  20:36

  Św Charbelu proszę Cię wstaw się za mną do Pana Boga i upros mi uzdrowienie z choroby nowotworowej. Spraw aby mnie juz nie bolalo i nerka uzdrowila się. Proszę wysluchaj mnie Św Charbelu. Ewa

 29. by Danuta on 29 października 2019  20:31

  Św.Charbelu proszę o cud uzdrowienia mnie z chłoniaka ,o uzdrowienie dla męża z bólów pleców

 30. by Katarzyna on 2 listopada 2019  21:37

  Świety Charbelu proszę o cud uzdrowienia z depresji ,nerwicy , choroby tarczycy ,kręgosłupa, bólu stawów , bielactwa , hemoroidów , mięśniaka i reszty o której nie wiem , z bezsenności , o siłę do życia.

 31. by Przemek on 8 listopada 2019  01:17

  Święty Charbelu błagam Cię o powrót do mnie mojej ukochanej żony Joanny, która nagle, po 8 latach małżeństwa, postanowiła odejść ode mnie. Mamy wspaniałego synka, o którego moja żona tak prosiła Boga, a teraz pozbawia go mieszkania z ojcem i tworzenia nadal rodziny.
  Święty Charbelu, wiem, że teraz może pomóc tylko cud, na który tak liczę i o który tak bardzo proszę, przez twoje wstawiennictwo u Jezusa i jego Matki.
  Nie umiem żyć bez mojej żony. Proszę pomóż mi!

 32. by Przemek on 8 listopada 2019  01:28

  Święty Charbelu proszę o cud powrotu do mnie mojej ukochanej żony Joanny, która po 8 latach małżeństwa nagle postanowiła odejść ode mnie.
  Proszę Cię o wyproszenie tej łaski u Jezusa i jego ukochanej Matki.

 33. by Przemek on 8 listopada 2019  01:34

  Święty Charbelu błagam o cud powrotu do mnie mojej ukochanej żony Joanny, która nagle, po 8 latach małżeństwa, postanowiła odejść ode mnie. Nie umiem żyć bez mojej żony.
  Tylko Ty, święty Charbelu, możesz wyprosić tę łaskę u Jezusa i jego ukochanej Matki.
  Proszę pomóż mi!

 34. by Danuta on 17 listopada 2019  09:10

  Św. Charbelu proszę Cię o uzdrowienie Bożenki z raka piersi. Proszę o błogosławieństwo dla jej trzech córeczek i męża. Panie Jezu proszę o CAD.

 35. by Danuta on 17 listopada 2019  09:11

  Św. Charbelu proszę Cię o uzdrowienie Bożenki z raka piersi. Proszę o błogosławieństwo dla jej trzech córeczek i męża. Panie Jezu proszę o CUD.

 36. by aga on 18 listopada 2019  10:56

  Sw.Charbelu prosze Cie o uzdrowienie mojego wnuka Wiktorka z autyzmu i prosze o blogoslawienstwo i wiare w boga o niezatracenie jej dla calej mojej rodziny .I prosze o wytrwalosc mojego syna w trudnych chwilach.Poblogoslaw nas panie

 37. by Renata on 10 grudnia 2019  13:15

  Św. Szarbelu proszę o uzdrowienie mojej Mamusi i brata. Błagam o wstawiennictwo u Boga najwyższego

 38. by Agnieszka on 21 grudnia 2019  15:54

  Św Charbelu. Proszę o wyleczenie mojego Taty z uciążliwej choroby a także o większą sprawność nóg dla mojej Teściowej.

 39. by Renata on 25 grudnia 2019  19:57

  Św. Charbelu proszę o Twoje wstawiennictwo w mojej intencji do Najwyższego. Przede mną walka z przerzutami nowotworu do kręgosłupa.

 40. by Renata Teresa Polińska on 31 grudnia 2019  08:40

  Święty Charbelu, proszę módl się za mną i za moje dzieci: Izabelę, Urszulę i Sylwestra oraz ich wybranków serca Jamesa, Angelikę i... Za wnuczka Karolka o Boże błogosławieństwo na życie doczesne i wieczne, uzdrowienie na duszy, duchu i ciele...

 41. by Mama on 1 stycznia 2020  18:48

  Święty Charbelu proszę aby Martusia nie zloscila się na męża .Proszę aby nie ranili się nawzajem i byli proszę o Boże błogosławieństwo w ich małżeństwie.

 42. by Urszula on 2 stycznia 2020  11:01

  Świety Charbelu proszę cię o dobre relacje i przjaźń z ks. Rafałem,

 43. by Beata on 2 stycznia 2020  12:01

  Chwała Panu , Święty Charbelu wstawiaj się za nami :)

 44. by Nina on 7 stycznia 2020  21:39

  Św. Charbelu proszę o cud uzdrowienia dla mojej mamy, która jest w śpiączce. Pomóż jej się obudzić i wrócić do pełni sprawności zarówno psychicznej jak i fizycznej. Umocnij nas w wierze że zaraz spojrzy na dzieci swoje.

 45. by Wiola on 11 stycznia 2020  20:06

  Chwała Panu Bogu i Matce Bożej. Św Charbelu wstawiaj się za nami, wyproś potrzebne nam łaski w Miłosierdziu Pana Boga

 46. by Macudzińska on 19 stycznia 2020  00:40

  Św.Charbelu bardzo proszę Cię o cud uzdrowienia mojego wnusia Miłonia proszę Cię też o opiekę i zdrowie dla całej mojej rodziny proszę racz wysłuchać moich modlitw nie opuszczaj mojej rodziny pomóż mi Św.Charbelu ufam że raczysz wysłuchać mojej modlitwy proszę wyproś nam łaskę zdrowia u Pana Naszego Jezusa

 47. by Macudzińska on 19 stycznia 2020  00:48

  Św. Charbelu daj mi siłę aby przeżyc każdy kolejny dzień daj mi siłę bym mogła modlić się z większą wiarą

 48. by Mama on 27 stycznia 2020  12:28

  Święty Charbelu, proszę o modlitwę o uwolnienie od lęków braku wybaczenia nałogów i od złego ducha mojej córki. Proszę o jej nawrócenie. Postaw prosze na jej drodze człowieka pełnego wiary i miłosci z którym tworzylaby katolicki związek.

 49. by Paulina on 4 lutego 2020  21:25

  Święty Charbelu proszę bardzo prosze o uzdrowienie mojego brata, który jest po wypadku i jest prawdopodobnie w stanie śpiączki, proszę o wysłuchanie mojej modlitwy aby stał mój brat na nogi aby obudził sie i mógł przebywac z nami w granie calej rodziny.Bóg z nami.

 50. by Jola on 7 lutego 2020  09:53

  Sw Charbelu Ty wiesz ,uzdrow mnie .Proszę.Jola

 51. by Małgorzata Macudzińska on 7 lutego 2020  20:29

  Św Charbelu wzmocnij moją nadzieję i wiarę nie opuszczaj naszej maleńkiej rodziny bardzo Cię potrxebuję

 52. by Mm on 28 lutego 2020  22:16

  Św. Charbelu Ty wszystko wiesz ufam że uprosisz nam zdrowie u Pana Naswego

 53. by Anna on 29 lutego 2020  17:19

  Święty Charbelu proszę o cud uzdrowienia Izabeli z ciężkiej choroby.

 54. by Daria on 5 marca 2020  11:16

  Św Charbelu proszę o cud wyzdrowienia dla mnie, Damiana i Radka z choroby.

 55. by halina on 5 marca 2020  20:53

  . Swiety charbelu prosze cie upros u jezusa milosiernego laske uzdrowienia z choroby nowotworowj mojego meza.

 56. by Alicja on 13 marca 2020  09:17

  Proszę o zdrowie dla mojego Taty i łaskę wiary i miłości dla moich dzieci. Wierzę mocno, że to co jest niemożliwe po ludzku, możliwe jest u Boga.

 57. by Izabela on 15 marca 2020  13:08

  Święty Charbelu który jesteś tak blisko Boga i poświęciłeś swoje życie dla Niego uproś proszę łaskę nawrócenia i wyrwania z sideł nałogów dla mojej kochanej córki a dla mojej mamy łaskę uzdrowienia wzroku tak aby mgła się cieszyć pięknem tego świata...amen

 58. by Mm on 15 marca 2020  13:51

  Św Charbelu uproś nam opiekę przed wirusem proszę o modlitwę o zdrowie dla Monisi Martuni Łukaszka Jareczka moich kochanych dzieci ukochanego wnusia
  Miłoszka Jureczka wyproś im zdrowie

 59. by Mm on 29 kwietnia 2020  21:51

  Św.Charbelu Ty wszystko wiesz

 60. by Renata on 7 czerwca 2020  22:51

  Święty Charbelu dziękuję Ci z całego serca za opiekę nad moim mężem, że w tak trudnym czasie gdzie wszystko utrudnia pandemia Koronawirusa,
  mój mąż został zoperowany i szybko została postawiona diagnoza- nowotwór złośliwy. Dziękuję Ci ze łzami i zarazem z ogromną wdzięcznością, że stawiasz na naszej drodze wspaniałych ludzi, lekarzy, którzy bezinteresownie sami podają nam pomocną dłoń i wszystko w bardzo krótkim czasie zostaje ustalone co do dalszego leczenia. Ja wiem, że jesteś razem z nami w naszym cierpieniu, czuję Twoją obecność na każdym kroku, bardzo chciałam mieć Twój święty olej i tak naprawdę nie wiedziałam jak go zdobyć. Będąc z mężem na kolejnych badaniach, które trzeba było zrobić czy niema przerzutów, okazało się, że jesteśmy niedaleko Parafii Św. Krzyża w Grabówce, gdzie są Twoje relikwie Święty Charbelu. Chciałam zamówić mszę o uzdrowienie mojego męża i tu również kolejny ślad Twojej obecności , w przeciągu 2 dni -4 czerwca była msza z wystawieniem relikwii w której uczestniczyliśmy i modliliśmy się za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia i wtedy otrzymaliśmy olej . Następnego dnia otrzymałam koleją wspaniałą wiadomość, otrzymałam list od Zgromadzenia Maronitów we Wrocławiu, w którym również były oleje. Bóg zapłać.
  Święty Charbelu, dziękuję Ci za wszystko. Pan Bóg ma plan wobec każdego z nas, Bądź wola Twoja Panie. Z pokorą serca , do tego co dla nas przygotowałeś, serdecznie Ci dziękuję .  .

 61. by Mariola on 2 lipca 2020  23:47

  Święty Charbelu nie przez przypadek trafiłam na świadectwo osoby uzdrowionej przez Ciebie , odebrałam to jako znak i dlatego z wielką wiarą i pokorą proszę Cię mój Przemożny Święty o cud uzdrowienia mojej mamy Janiny z raka piersi. Blagam pomoz jej, uzdrow moja mame, proszę o dobre wyniki badań i dar dlugiego życia w zdrowiu.
  Święty Charbelu spraw , żeby podejrzenia okazały się nieprawdziwe a mame w zdrowiu zachowaj do późnej starości bez wznowienia, przerzutów i nowych ognisk raka. Mam tylko mame i siostre, blagam spraw, zeby wyzdrowiala, zeby Bog jej nie zabral do siebie.

 62. by Bożena on 12 lipca 2020  00:35

  Św.Charbelu dopiero Cię poznałam i bardzo proszę abyś skierował swoje serce również w moją stronę, proszę Cię o łaskę uzdrowienia moich kolan, o usunięcie guzów z mojego ciała,o pomoc psychiczną,dla mojego syna i uzdrowienie płuc mojego męża. Ty sam wiesz najlepiej co jest najważniejsze do uzdrowienia,działaj więc wedle woli Boga. Amen

Leave a reply

Your email address will not be published.