Modlitwa z rzymianami (7.06.2018)

 
 
 

Wczoraj o godz. 17 ks. Jarosław odprawił Mszę św. w kościele oo. franciszkanów obok placu Św. Piotra. Uczestniczyli w niej rzymianie należący do Domu Modlitwy św. o. Charbela.
W kazaniu ks. Jarosław wyjaśniał, co oznacza „przyjąć wolę Bożą”, czym jest powiedzenie Bogu „fijat”, jak to uczyniła Matka Boża podczas Zwiastowania. Przypomnijmy, że kościół franciszkanów jest pod wezwaniem Zwiastowania Matki Bożej. Przypomniał też postać sługi bożego o. Ruotolo Dolindo z Neapolu. Po Mszy św. ks. Jarosław poprowadził adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Odmówiono też Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. (Jutro będziemy przeżywać tę uroczystość). Na zakończenie pobłogosławił wszystkich olejem św. Charbela.

Rzymianie złożyli ks. Jarosławowi życzenia z okazji zbliżającej się rocznicy 25-lecia jego kapłaństwa.
Dzisiaj rano ks. Jarek będzie się modlił w Bazylice św. Piotra szczególnie w intencji tych, którzy wspierają nasz portal datkami. Dziękuje wszystkim i prosi o dalsze wsparcie tego dzieła ewangelizacji. – Bez waszej pomocy nie mogłoby ono istnieć – mówi.
(oprac. BRS)

Dodaj komentarz