Msza św. w Arlon (9.10.2019)

 
 
 

Po katechezie w Arlon rozpoczęła się Msza św., której przewodniczył ks. Marcin, a koncelebrował ks. Jarosław, który także przeczytał Ewangelię oraz wygłosił kazanie. Po Komunii św. odmówiono modlitwę do Matki Bożej Wszystkich Narodów, którą sama podyktowała w Amsterdamie podczas objawienia w 1945 roku, a ksiądz rozdał wszystkim obrazki z Jej wizerunkiem.

Dalszymi punktami modlitewnego spotkania była adoracja Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie. Był też moment ucałowania relikwii św. Charbela – w wigilię rocznicy kanonizacji pustelnika z Libanu, która odbyła się w Bazylice św. Piotra 9 października 1977 roku.
Ks. Jarek odmówił też modlitwę do św. Charbela, prosząc, aby wstawił się szczególnie w intencjach tych, którzy uczestniczyli w spotkaniu modlitewnym w Arlon. Na koniec jak zawsze pobłogosławił wszystkich olejem przywiezionym z Libanu od grobu św. Charbela.

Jutro ks. Jarek powinien dotrzeć do Amsterdam, gdzie o godz. 15 w Kaplicy Objawień Matki Bożej będzie przewodniczył Koronce do Bożego Miłosierdzia, a zaraz po niej odprawi Mszę św. Będą w niej uczestniczyć także Polacy. Bądźmy wówczas zjednoczeni w modlitwie.

Leave a reply

Your email address will not be published.