Odwiedziny w ekumenicznych Domach Modlitwy (28. 09. 2020)

 
 
 

W ostatnich trzech dniach ks. Jarosław musiał wziąć udział w wielu spotkaniach związanych m.in. z uroczystościami przewidzianymi na 24 października. W parafii sprawowali Eucharystię inni kapłani, m.in. ks. Robert, proboszcz z parafii Katolickiego Kościoła Narodowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Wczoraj ks. Jarek udał się do Kamiennej Góry, niedaleko granicy z Czechami. Odwiedził niektóre – już ekumeniczne – Domy Modlitwy św. Charbela. Nowożeńcy z jednego z nich otrzymali w darze piękny wizerunek Matki Bożej Pompejańskiej.

Ks. Jarek odwiedził też Dom który tworzy jego rodzina pp. Puterków. Była wspólna modlitwa, zwłaszcza za zmarłą ciocię Annę, która w 1978 r. znalazła obrazek św. Charbela i zaczęła się modlić za jego wstawiennictwem, prosząc m.in. o to, by ktoś z jej rodziny został księdzem.

W tych dniach ks. Jarosław Msze św. sprawuje w mobilnej kaplicy św. Jana Pawła II – jeśli zdąży dziś dojechać do parafii we Florencji, Eucharystia transmitowana będzie stamtąd, a jeśli nie uda mu się wrócić w miarę wcześnie – odprawi Mszę św. w drodze.

Leave a reply

Your email address will not be published.