Świadectwo wiary pana Enzo (14.10.2020)

 
 
 

Zapraszamy dziś do wysłuchania świadectwa wiary, jakie wczoraj złożył pan Enzo z Turynu przed swoimi pracownikami w fabryce w Bystrej koło Bielska-Białej. Uczynił to po zakończonym nabożeństwie liturgii słowa i Koronce do Bożego Miłosierdzia, której przewodniczył ks. Jarek. Jest to świadectwo zachęcające przede wszystkim do tego, by szanować kapłanów.


Jutro ks. Jarek rozpocznie wielką nowennę do św. o. Charbela, przygotowującej na przyjęcie 24 października jego relikwii i figury w pustelni. Nowenna będzie odmawiana uroczyście co wieczór o godz. 21.30 przed pustelnią wybudowaną dla św. Charbela i transmitowana na portalu padrejerek.pl oraz kanale CharbelTV na YouTubie. Tylko 2 razy modlić się będziemy w innym miejscu – w najbliższą sobotę w Miliczu, gdzie obecnie znajdują się relikwie i figura św. Charbela, oraz w niedzielę w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie zostaną przewiezione.
Nowenna, odmawiana w języku polskim i włoskim zakończy się w piątek 23 października uroczystym nabożeństwem w Godzinę Miłosierdzia. Wtedy też zostanie poświęcony krzyż, który znajdzie się w tej samej celi, co relikwie i figura św. Charbela.

Leave a reply

Your email address will not be published.