Włosi dziękują… (12.01.2018)

 
 
 

W ostatnich dniach ks. Jarosław miał możliwość spotkań i rozmów z abp. Metropolitą Wacławem Depo. Przedwczoraj przekazał mu obraz Matki Bożej Różańcowej z Pompei, który jest darem rodziny Domów Modlitwy św. Charbela w Italii. Relacje z tego momentu zobaczyło wiele osób we Włoszech i napisało do naszej redakcji listy z zapewnieniem modlitwy w intencji ks. abp. Wacława Depo oraz całej archidiecezji częstochowskiej.
Pani Emanuela Lorini z Padwy, koordynująca działalność włoskich Domów Modlitwy napisała: W imieniu wszystkich Domów Modlitwy św. Charbela w Italii pragnę podziękować o. Jarkowi, który otrzymał błogosławieństwo metropolity abp. Wacława Depo. Szczególnie dziękujemy p. Luiginie z Castelnuovo del Garda za jej cenny dar, ofiarowany arcybiskupowi Depo, który zapewnił nas wszystkich o więzi modlitewnej z archidiecezją częstochowską oraz modlitwie za domy św. Charbela w Italii.
Do pani Emanueli Lorini słowa wdzięczności przesłała również Luigina Castelnuovo del Garda – (Dom Modlitwy 184). Napisała m.in.: Dziękuje również Tobie, oraz wszystkim Domom Modlitwy św. Charbela w Italii, że pozwoliliście, aby otworzyć nasz Dom Modlitwy św. Charbela. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich, którzy należą do Domów Modlitwy – teraz i zawsze będziemy też się modlić w intencji abp. Metropolity Wacława Depo z archidiecezji częstochowskiej, dziękując, że zechciał przyjąć mój dar. Jestem wielką czcicielką Matki Bożej Różańcowej z Pompei i nieustannie się do Niej modlę o łaski potrzebne dla całego świata. Dlatego powierzyłam propagowanie Jej wizerunku wspaniałemu pielgrzymowi dla Ewangelii, naszemu drogiemu o. Jarkowi…Na koniec chcę tylko powiedzieć: dziękuję.

Dodaj komentarz